OFICJALNIE: Mecz Ligue 1 między AS Saint-Étienne a Olympique Marsylia odwołany

OFICJALNIE: Mecz Ligue 1 między AS Saint-Étienne a Olympique Marsylia odwołany fot. Romain Biard / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: AS Saint-Étienne

Pojedynek pomiędzy Saint-Étienne a Marsylią zaplanowany na 2 kwietnia na godzinę 21:00 został odwołany.

„Les Verts” postanowili w trybie pilnym porozumieć się z przedstawicielami OM oraz Ligue de Football Professionnel w celu przełożenia dzisiejszego wieczornego starcia w ramach 30. kolejki Ligue 1 z uwagi na złe warunki atmosferyczne panujące obecnie w Europie, którą nawiedziły obfite opady śniegu.

„Mając na uwadze utrudniony dostęp do Stade Geoffroy-Guichard, LFP zdecydowało, w porozumieniu z wszystkimi zainteresowanymi stronami w organizacji spotkania, o przesunięciu meczu Saint-Étienne - Olympique Marsylia, zaplanowanego na najbliższą sobotę, na niedzielę 3 kwietnia.

Ostateczny harmonogram zostanie podany wkrótce” - czytamy w komunikacie opublikowanym przez klub w mediach społecznościowych.

Nie można także wykluczyć, że wspomniany pojedynek w ogóle nie dojdzie do skutku w ten weekend, ponieważ prognozy zapowiadane na jutro w Saint-Étienne wskazują na dalsze opady śniegu oraz temperaturę oscylującą w granicach zera stopni Celsjusza.

Ewentualne przeniesienie tego pojedynku na późniejszy termin byłoby dobrą wiadomością dla Arkadiusza Milika, który naderwał mięsień dwugłowy uda w trakcie towarzyskiego starcia ze Szkocją (1:1) i został wykluczony z treningów na około dwa tygodnie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Następca Grzegorza Krychowiaka w kadrze gra w I lidze? „Powinniśmy szukać takiej młodości” Następca Grzegorza Krychowiaka w kadrze gra w I lidze? „Powinniśmy szukać takiej młodości” Newcastle United przedłuży kontrakt gwiazdy. Latem może zrobić się bardzo ciekawie Newcastle United przedłuży kontrakt gwiazdy. Latem może zrobić się bardzo ciekawie W grudniu został mistrzem świata, teraz rozważa zakończenie kariery. „Nie chcę skończyć zgorzkniały” W grudniu został mistrzem świata, teraz rozważa zakończenie kariery. „Nie chcę skończyć zgorzkniały” OFICJALNIE: Vitor Roque po badaniach. FC Barcelona wie, na czym stoi OFICJALNIE: Vitor Roque po badaniach. FC Barcelona wie, na czym stoi „Wyśmiany” Manchester United. Nici z transferu odkrycia Premier League „Wyśmiany” Manchester United. Nici z transferu odkrycia Premier League EA Sports FC 24:  20 najlepszych napastników. Czas na zmianę warty EA Sports FC 24: 20 najlepszych napastników. Czas na zmianę warty Prezes ŁKS-u nie wytrzymał. Wymowny wpis w sprawie sędziego Daniela Stefańskiego Prezes ŁKS-u nie wytrzymał. Wymowny wpis w sprawie sędziego Daniela Stefańskiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy