Oficjalnie: Mendes w Nottingham Forest

Oficjalnie: Mendes w Nottingham Forest fot. Transfery.info
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: Lille OSC

Ryan Mendes został nowym zawodnikiem Nottingham Forest.

25-latek przenosi się do nowego zespołu w ramach rocznego wypożyczenia, z możliwością wykupu po zakończeniu obecnego sezonu. W ubiegłym bronił barw Lille OSC.

Ryan Isaac Mendes da Graça przyszedł na świat 8 stycznia 1990 roku w Mindelo (Republika Zielonego Przylądka). Pierwsze kroki w piłkarskiej karierze stawiał w Le Havre AC, skąd w 2012 roku przeniósł się do Lille. Ma na koncie cztery bramki w 19 występach dla reprezentacji swojego kraju.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Znamy finalistów Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Zabraknie saudyjskich gigantów OFICJALNIE: Znamy finalistów Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Zabraknie saudyjskich gigantów Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt Zagłębie Lubin ma nowego prezesa [OFICJALNIE] Zagłębie Lubin ma nowego prezesa [OFICJALNIE] Transfer Legii Warszawa dogadany. Powrót do Ekstraklasy Transfer Legii Warszawa dogadany. Powrót do Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy