OFICJALNIE: Michał Janota odszedł z Central Coast Mariners

OFICJALNIE: Michał Janota odszedł z Central Coast Mariners fot. FotoPyK
Szymon Klauza
Szymon Klauza
Źródło: Central Coast Mariners

Michał Janota nie będzie już dłużej reprezentował barw Central Coast Mariners. Informację dzisiaj potwierdził sam klub oraz zawodnik na swoim koncie na Instagramie.

Janota z dniem 1 lipca odchodzi z Central Coast Mariners. Klub z australijskiej ligi nie zdecydował się ostatecznie na przedłużenie wygasającej 30 czerwca umowy 30-latka.

Janota do Australii trafił w grudniu ubiegłego roku jako wolny zawodnik. Na swój debiut musiał czekać aż do końca stycznia. Łącznie w Central Coast Mariners udało mu się rozegrać 14 spotkań. W ich trakcie nie zdobył ani jednej bramki, nie zanotował też asysty.

W przeszłości 30-letni ofensywny pomocnik reprezentował barwy takich drużynach jak między innymi Feyenoord Rotterdam, Korona Kielce, Arka Gdynia czy Al-Fateh SC.

Na swoim koncie ma łącznie 21 występów w młodzieżowych reprezentacjach Polski.

Jeszcze nie wiadomo, gdzie Janota zagra w najbliższej przyszłości. Najprawdopodobniej jednak wróci do Polski.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Gwiazda Major League Soccer oskarżona o grożenie i uderzenie bronią 16-latka. Klub wydał oświadczenie [OFICJALNIE] Gwiazda Major League Soccer oskarżona o grożenie i uderzenie bronią 16-latka. Klub wydał oświadczenie [OFICJALNIE] Borussia Dortmund negocjuje transfer pomocnika. Jest coraz bliżej pokonania konkurencji Borussia Dortmund negocjuje transfer pomocnika. Jest coraz bliżej pokonania konkurencji Legia Warszawa u progu kadrowej rewolucji. TRZECH zawodników na wylocie Legia Warszawa u progu kadrowej rewolucji. TRZECH zawodników na wylocie Jakub Słowik zmienia klub w Japonii. Sportowy awans Jakub Słowik zmienia klub w Japonii. Sportowy awans CIES: Najwyżej wyceniani piłkarze U-23 z topowych europejskich lig CIES: Najwyżej wyceniani piłkarze U-23 z topowych europejskich lig OFICJALNIE: Willy Caballero ponownie w Premier League. Awaryjny transfer OFICJALNIE: Willy Caballero ponownie w Premier League. Awaryjny transfer Jesús Jiménez znowu łączony z transferem wewnątrz Ekstraklasy. Kontrakt z Górnikiem Zabrze coraz bliżej końca Jesús Jiménez znowu łączony z transferem wewnątrz Ekstraklasy. Kontrakt z Górnikiem Zabrze coraz bliżej końca

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy