OFICJALNIE: Michał Rakoczy w Puszczy Niepołomice

OFICJALNIE: Michał Rakoczy w Puszczy Niepołomice
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Puszcza Niepołomice

Puszcza Niepołomice pozyskała Michała Rakoczego.

Pierwszoligowa ekipa poszukiwała piłkarza, który mógłby wzmocnić rywalizację na pozycji młodzieżowca. Działacze dopięli swego w piątek.

Do drużyny prowadzonej przez Tomasza Tułacza przenosi się Michał Rakoczy. Strony doszły do porozumienia i utalentowany ofensywny pomocnik trafia do tej ekipy na zasadzie wypożyczenia.

Umowa zawarta między stronami ma obowiązywać do 30 czerwca 2021 roku. Znalazł się w niej jednak zapis mówiący o możliwości skrócenia transferu czasowego po rundzie jesiennej.

W nowej drużynie Rakoczy nie powinien czuć się osamotniony, ponieważ występuje w niej też inny były piłkarz Cracovii, Jakub Serafin.

Jeśli chodzi o 18-latka, to rozegrał on w poprzednim sezonie na poziomie Ekstraklasy dziewięć meczów.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Kadra olimpijskiej reprezentacji Brazylii naszpikowana gwiazdkami OFICJALNIE: Kadra olimpijskiej reprezentacji Brazylii naszpikowana gwiazdkami Chelsea: Dlatego Čech został włączony do kadry „The Blues” Chelsea: Dlatego Čech został włączony do kadry „The Blues” Gerrard: To najpiękniejsza bramka, jaką kiedykolwiek widziałem na żywo [WIDEO] Gerrard: To najpiękniejsza bramka, jaką kiedykolwiek widziałem na żywo [WIDEO] Bilić komentuję sytuację Grosickiego: Współczuję mu... Bilić komentuję sytuację Grosickiego: Współczuję mu... Jović z poważnym problemami. Grozi mu pół roku więzienia Jović z poważnym problemami. Grozi mu pół roku więzienia Liga Europy: Piłkarz Hoffenheim został zmieniony w przerwie, bo jego żona zaczęła rodzić Liga Europy: Piłkarz Hoffenheim został zmieniony w przerwie, bo jego żona zaczęła rodzić Real Madryt: Dwóch potencjalnych następców Zidane'a [AS] Real Madryt: Dwóch potencjalnych następców Zidane'a [AS]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy