OFICJALNIE: Míchel zwolniony z Getafe

OFICJALNIE: Míchel zwolniony z Getafe
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Getafe

Getafe poinformowało w poniedziałkowe popołudnie o rozstaniu z dotychczasowym trenerem, a więc Míchelem.

Po zakończeniu poprzedniego sezonu z posadą trenera Getafe pożegnał się Pepe Bordalás. 57-latek postanowił poszukać nowych wyzwań i objął posadę szkoleniowca Valencii.

Działacze ekipy zlokalizowanej na przedmieściach Madrytu musieli zatem rozejrzeć się za innymi opcjami. Wybór padł ostatecznie na Míchela.

Były sternik między innymi rezerw Realu Madryt, Sevilli, Olympiakosu oraz Olympique'u Marsylia radził sobie jednak zdecydowanie poniżej oczekiwań.

W ośmiu meczach prowadzony przez niego zespół zdobył zaledwie punkt  - w starciu przeciwko Realowi Sociedad. To spowodowało, że klubowe władze postanowiły go zwolnić.

O swojej decyzji poinformowały w poniedziałkowe popołudnie za pośrednictwem oficjalnego komunikatu. Podziękowano jednocześnie samemu Míchelowi, jak i jego współpracownikom.

Na ten moment nie wiadomo, kto będzie jego następcą.

Po ośmiu kolejkach Getafe zamyka ligową tabelę. Do tej pory zespół z przedmieść Madrytu zdobył wspomniany punkt. Do bezpiecznego miejsca brakuje mu pięć „oczek”.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Keylor Navas powiedział „tak” nowemu klubowi Keylor Navas powiedział „tak” nowemu klubowi OFICJALNIE: Pierwszy letni transfer Leicester City OFICJALNIE: Pierwszy letni transfer Leicester City PSG szykuje długoterminowy kontrakt dla gwiazdy. Miałaby stworzyć duet z Kylianem Mbappé PSG szykuje długoterminowy kontrakt dla gwiazdy. Miałaby stworzyć duet z Kylianem Mbappé Kylian Mbappé wskazał swoją finałową trójkę Złotej Piłki 2022 Kylian Mbappé wskazał swoją finałową trójkę Złotej Piłki 2022 Paweł Dawidowicz z dwoma transferowymi opcjami z Premier League Paweł Dawidowicz z dwoma transferowymi opcjami z Premier League OFICJALNIE: Willian kończy swój traumatyczny pobyt w Brazylii. „Groźby wobec mojej rodziny nigdy nie ustały” OFICJALNIE: Willian kończy swój traumatyczny pobyt w Brazylii. „Groźby wobec mojej rodziny nigdy nie ustały” FC Barcelona: Czas na debiut Roberta Lewandowskiego. Xavi ogłosił nazwiska powołanych na mecz z Rayo Vallecano [OFICJALNIE] FC Barcelona: Czas na debiut Roberta Lewandowskiego. Xavi ogłosił nazwiska powołanych na mecz z Rayo Vallecano [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy