Oficjalnie: Mikovič w Niecieczy. Transfer, o którym nie wiedział... trener Michniewicz

Oficjalnie: Mikovič w Niecieczy. Transfer, o którym nie wiedział... trener Michniewicz
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Przegląd Sportowy I 2x45.info I Michał Trela I Twi

Do dość niecodziennej sytuacji doszło pod koniec okienka transferowego w Niecieczy.

Nowym zawodnikiem Bruk-Betu Termaliki został 26-letni Słowak, Martin Mikovič. Były piłkarz Spartaka Trnava, który występuje w linii pomocy, związał się z klubem z Niecieczy trzyletnim kontraktem. I nie byłoby w tym wszystkim nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, że trener piątej drużyny Ekstraklasy, Czesław Michniewicz, nie wiedział o wzmocnieniu swojego zespołu.


- Przeczytałem na 90minut.pl, że został naszym zawodnikiem. Wiedziałem, że w styczniu był temat, miał jechać z nami na obóz, trochę poczytałem na jego temat, ale na oczy go nie widziałem.

- Dla mnie to trochę zaskakująca sytuacja. Może poznam go na dzisiejszym treningu - przyznał w rozmowie z „Przeglądem Sportowym” szkoleniowiec, który o tym, że nie miał pojęcia o transferze pisał również na Twitterze. 

W podobnym tonie wypowiedział się dyrektor sportowy, Marcin Baszczyński. „Też dowiedziałem się o tym, że mamy nowego gracza” - przytoczył jego słowa dziennikarz „PS”, Michał Trela.

- Różnie w Termalice wyglądały procedury, ale nie chce mi się wierzyć, żeby trener Michniewicz został postawiony przed faktem dokonanym. Naszym celem po otrzymaniu sygnału było doprowadzenie sprawy do samego końca, na tym się koncentrowaliśmy. W styczniu nie odnosiłem wrażenia, żeby osoby decyzyjne nie miały pojęcia o tym temacie - skomentował całą sytuację na łamach 2x45.info Paweł Zimończyk, który reprezentuje interesy zawodnika.  

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Gianluigi Buffon bohaterem zaskakującego transferu w ramach Serie A?! Gianluigi Buffon bohaterem zaskakującego transferu w ramach Serie A?! Jorge Mendes: Najbliższe plany Cristiano Ronaldo nie wiążą się z Portugalią Jorge Mendes: Najbliższe plany Cristiano Ronaldo nie wiążą się z Portugalią Reprezentacja Brazylii na czerwcowe mecze. Dwa głośne powroty i szansa na debiut [OFICJALNIE] Reprezentacja Brazylii na czerwcowe mecze. Dwa głośne powroty i szansa na debiut [OFICJALNIE] Liverpool pracuje nad dużym transferem obrońcy. Finalizacja możliwa nawet pod koniec maja Liverpool pracuje nad dużym transferem obrońcy. Finalizacja możliwa nawet pod koniec maja Bundesliga: 44 piłkarzy, którym latem wygasają umowy Bundesliga: 44 piłkarzy, którym latem wygasają umowy „Gdzie obejrzę...?” - przyglądamy się, jakie rozgrywki będą mogli śledzić polscy kibice „Gdzie obejrzę...?” - przyglądamy się, jakie rozgrywki będą mogli śledzić polscy kibice Manchester City: Czterech kandydatów do zastąpienia Agüero Manchester City: Czterech kandydatów do zastąpienia Agüero

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy