OFICJALNIE: Misidjan w Norymberdze

OFICJALNIE: Misidjan w Norymberdze
Michał Flis
Michał Flis
Źródło: 1. FC Nürnberg

Virgil Misidjan, znany też jako Vura, dołączył do 1. FC Nürnberg.

Pochodzący z Holandii skrzydłowy do ekipy tegorocznego beniaminka Bundesligi przeniósł się na zasadzie transferu definitywnego z bułgarskiego Łudorogca Razgrad, który na transakcji tej zarobił około 2,5 miliona euro. Vura przez pięć lat swojego pobytu w Bułgarii rozegrał ponad 100 meczów, w których strzelił łącznie 35 bramek.

Szkoleniowiec zespołu z Bawarii, Michael Köllner, liczy na to, iż pojawienie się w składzie zawodnika z takim doświadczeniem na europejskich boiskach pomoże ekipie beniaminka w bezproblemowym utrzymaniu się w Bundeslidze. W pierwszym meczu bieżącego sezonu jego podopieczni przegrali na wyjeździe z berlińską Herthą.

25-letni Vura na pierwsze strony gazet trafił na początku roku, kiedy to został skazany przez bułgarski wymiar sprawiedliwości na sześć miesięcy pozbawienia wolności.
Holenderski skrzydłowy na jednym  z parkingów ciężko pobił bowiem człowieka, z którym wdał się wcześniej w utarczkę słowną.

Przenosiny byłego młodzieżowego reprezentanta Holandii do ligi niemieckiej mogą być dobrą wiadomością dla Jakuba Świerczoka, któremu ubył tym samym jeden z konkurentów do gry w ataku Łudogorca.

Wraz z Misidjanem na Max-Morlock-Stadion zameldował się także Brazylijczyk Matheus Pereira, który został wypożyczony ze Sportingu Lizbona.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: Piotr Zieliński z golem w starciu z Ajaksem Amsterdam. Trzecia bramka Polaka w turnieju [WIDEO] Liga Mistrzów: Piotr Zieliński z golem w starciu z Ajaksem Amsterdam. Trzecia bramka Polaka w turnieju [WIDEO] Liga Mistrzów: Koszmarny wieczór Antonio Adána. Fatalny błąd przy golu, a później czerwona kartka [WIDEO] Liga Mistrzów: Koszmarny wieczór Antonio Adána. Fatalny błąd przy golu, a później czerwona kartka [WIDEO] Dwie nowe propozycje dla Houssema Aouara Dwie nowe propozycje dla Houssema Aouara Trzy opcje na kontynuowanie kariery przez Lionela Messiego. Dwa potencjalne kierunki transferu Trzy opcje na kontynuowanie kariery przez Lionela Messiego. Dwa potencjalne kierunki transferu Ważna informacja dotycząca Leo Messiego. „1 lipca 2023 roku będzie piłkarzem tego klubu” Ważna informacja dotycząca Leo Messiego. „1 lipca 2023 roku będzie piłkarzem tego klubu” Julen Lopetegui coraz bliżej zmiany klubu. Słowne porozumienie Julen Lopetegui coraz bliżej zmiany klubu. Słowne porozumienie Newcastle United nie było pierwsze. Saudyjczycy mogli przejąć udziały w innym klubie z Premier League Newcastle United nie było pierwsze. Saudyjczycy mogli przejąć udziały w innym klubie z Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy