OFICJALNIE: Mójta w Siedlcach

OFICJALNIE: Mójta w Siedlcach
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Pogoń Siedlce

Pogoń Siedlce pozyskała Adama Mójtę.

32-latek od lutego 2017 roku był związany z Piastem Gliwice, ale przed startem nowego sezonu otrzymał wolną rękę w poszukiwaniu nowego miejsca pracy.

We wtorek zakontraktowanie lewego defensora ogłosiła Pogoń Siedlce. Mójta trafi do drugoligowca na zasadzie wolnego transferu. Z nowym zespołem zwiąże się kontraktem obowiązującym do 30 czerwca 2020 roku.

Urodzony w Jeleniej Górze obrońca jest wychowankiem tamtejszego klubu Karkonosze. Później występował m.in. w Koronie Kielce, Odrze Wodzisław, Zagłębiu Sosnowiec, Podbeskidziu Bielsko-Biała, czy Wiśle Kraków. Na boiskach Ekstraklasy rozegrał łącznie 89 spotkań. W tym czasie zdobył trzynaście bramek i zanotował piętnaście asyst.

Mójta jest drugim letnim wzmocnieniem Pogoni. Wcześniej szeregi klubu wzmocnił Lucas Guedes.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Manchester United bez De Gei w pięciu najbliższych meczach. Znany powód Manchester United bez De Gei w pięciu najbliższych meczach. Znany powód Liga Mistrzów i Liga Europy od sezonu 2021/2022 nie będą pokazywane w tej samej stacji Liga Mistrzów i Liga Europy od sezonu 2021/2022 nie będą pokazywane w tej samej stacji Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy