Oficjalnie: Monk 2018

Oficjalnie: Monk 2018
Krzysztof Gońka
Krzysztof Gońka
Źródło: Swansea City

Gary Monk podpisał z klubem nową umowę ze Swansea.

Dotychczasowe porozumienie między włodarzami walijskiego zespołu a Monkiem było ważne jeszcze dwa lata. Na mocy nowych ustaleń utalentowany menadżer będzie pracował w klubie do 2018 roku.

Poprzedni sezon w wykonaniu zawodników tej drużyny był niezwykle udany - „Łabędzie” zakończyły rozgrywki ligowe na najwyższym w historii ósmym miejscu oraz zdobyły rekordową liczbę punktów w Premier League (56).

Monk jest związany z tym klubem od jedenastu lat. Swój piłkarski debiut w zespole z Liberty Stadium zaliczył w 2004 roku. Przez wiele lat był kapitanem drużyny, a w jej barwach zagrał aż 270 razy. Posadę menadżera piastuje od lutego poprzedniego roku, kiedy to na tym stanowisku zastąpił Michaela Laudrupa. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: AC Milan pozyskał Meïté. To pierwszy zimowy transfer lidera Serie A OFICJALNIE: AC Milan pozyskał Meïté. To pierwszy zimowy transfer lidera Serie A FC Barcelona nie pozyska zimą Erica Garcíi [OFICJALNIE] FC Barcelona nie pozyska zimą Erica Garcíi [OFICJALNIE] Podolski szykuje się do letniej przeprowadzki. Jeszcze nie Górnik Zabrze 😆 Podolski szykuje się do letniej przeprowadzki. Jeszcze nie Górnik Zabrze 😆 Wisła Kraków: Mateusz Młyński pierwszym letnim nabytkiem [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Mateusz Młyński pierwszym letnim nabytkiem [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Wayne Rooney zakończył karierę piłkarską i został pełnoprawnym menedżerem OFICJALNIE: Wayne Rooney zakończył karierę piłkarską i został pełnoprawnym menedżerem Pochettino najlepiej opłacanym trenerem w historii PSG Pochettino najlepiej opłacanym trenerem w historii PSG Ekstraklasa: Bejger zamelduje się w Polsce. Transfer definitywny z Manchesteru United Ekstraklasa: Bejger zamelduje się w Polsce. Transfer definitywny z Manchesteru United

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy