OFICJALNIE: Morioka ponownie opuścił Anderlecht

OFICJALNIE: Morioka ponownie opuścił Anderlecht
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Charleroi

Ryōta Morioka przeprowadził się do Charleroi.

Japończyk przez ostatnich sześć miesięcy nie był pierwszym wyborem trenera Anderlechtu, dlatego zdecydował się rozejrzeć za nowym miejscem pracy. Pomocną dłoń wyciągnął do niego jeden z ligowych rywali, a konkretnie Charleroi.

Morioka przeprowadził się do tego klubu na zasadzie wypożyczenia.  27-latek będzie występował w barwach ósmej siły ligi belgijskiej do 30 czerwca 2019 roku. Ponadto wspomniany zespół zastrzegł sobie możliwość pierwokupu tego piłkarza.

Ofensywny pomocnik, który był w przeszłości zawodnikiem Śląska Wrocław, rozegrał w tym sezonie sześć ligowych spotkań. Zaliczył także trzy występy w Lidze Europy oraz jeden mecz w Pucharze Belgii.

Jego kontrakt z Anderlechtem obowiązuje do 30 czerwca 2021 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy