OFICJALNIE: Morys w Olimpii Elbląg

OFICJALNIE: Morys w Olimpii Elbląg
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Wisła Kraków

Daniel Morys przenosi się do Olimpii Elbląg.

18-latek, który nie miał szans na występy w pierwszej drużynie Wisły Kraków, zdecydował się na wypożyczenie. Najbliższe miesiące spędzi w Olimpii Elbląg.

Strony porozumiały się w sprawie operacji i umowa zawarta między nimi ma obowiązywać do 30 czerwca 2020 roku. Nie znalazła się w niej opcja na kupno.

Morys rozegrał w pierwszym zespole Wisły zaledwie dwa mecze.

Nowa drużyna wspomnianego zawodnika zgromadziła po siedmiu kolejkach tego sezonu 12 punktów i plasuje się w tabeli drugiej ligi na piątym miejscu.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Liverpool rezygnuje z walki o Puchar Anglii. W powtórzonym meczu na boisko wyjdą rezerwy Liverpool rezygnuje z walki o Puchar Anglii. W powtórzonym meczu na boisko wyjdą rezerwy Dani Ramírez coraz bliżej odejścia z ŁKS-u Dani Ramírez coraz bliżej odejścia z ŁKS-u Piątek wciąż na radarze Tottenhamu Piątek wciąż na radarze Tottenhamu Majecki przejdzie testy medyczne przed transferem do AS Monaco Majecki przejdzie testy medyczne przed transferem do AS Monaco Vuković potwierdza: Alibec i Świerczok na celowniku Legii Vuković potwierdza: Alibec i Świerczok na celowniku Legii Rafał Kurzawa nie dla klubów Ekstraklasy. Polak trafi do Esbjerga Rafał Kurzawa nie dla klubów Ekstraklasy. Polak trafi do Esbjerga Giroud przechodzi do Interu Mediolan Giroud przechodzi do Interu Mediolan

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy