Oficjalnie: Moskal zwolniony z Katowic

Oficjalnie: Moskal zwolniony z Katowic
Redakcja
Redakcja
Źródło: GKS Katowice

GKS Katowice postanowił zakończyć współpracę z pierwszym trenerem zespołu Kazimierzem Moskalem.

Na swojej oficjalnej stronie klub poinformował, że 47-szkoleniowiec  stracił z dniem dzisiejszym swoje stanowisko.  W katowickim klubie nie będzie pracował dłużej również asystent Moskala Andrzej Bahr. „Gieksa” obu trenerem podziękowała za wykonaną przez nich pracę i życzyła powodzenia w dalszej karierze. Tymczasowo ich posady przejęli Tomasz Owczarek i Janusz Jojko.

Moskal był pierwszym trenerem drużyny od 25 sierpnia 2013 roku, kiedy na stanowisku zastąpił Rafała Góraka. W sumie zdobył z GKS-em 59 punktów w 43 meczach. W zeszłym sezonie katowiczanie pod jego wodza zajęli ósme miejsce w tabeli, w trwających rozgrywkach również okupują na razie ósmą lokatę. Wcześniej Moskal pracował w Wiśle Kraków i Termalice Nieciecza.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy