Oficjalnie: Mu Kanazaki w Norymberdze

Oficjalnie: Mu Kanazaki w Norymberdze
Maciej Zaremba
Maciej Zaremba
Źródło: 1. FC Nürnberg

1. FC Nürnberg zakontraktowało na zasadzie wolnego transferu Mu Kanazakiego. Japończyk podpisał z klubem z Norymbergi kontrakt do 2014 roku z opcją przedłużenia go o kolejne dwa lata.

Mu Kanazaki to 23-letni reprezentant Japonii. Występuje na pozycji ofensywnego pomocnika. Ostatnio występował w drużynie Nagoya Grampus z którą w 2010 roku wygrał ligę japońską. Po wygaśnięciu umowy z drużyną z Nagoi zdecydował się na transfer do Bundesligi. 

- Długo myśleliśmy nad wzmocnieniem naszej ofensywy. Wielu wie, że jesteśmy aktywni na rynku japońskim. Mu obeserwowaliśmy kilka razy na żywo. - wyjaśnia dyrektor sportowy 1. FC Nürnberg Martin Bader. 

Działacze z Norymbergi nie ukrywają, że wpływ na transfer Kanazakiego miała dobra forma innego Japończyka w ich drużynie Hiroshiego Kiytoakiego. - Hiroshi bardzo dobrze wkomponował się w zespół i w realia Bundesligi - mówi Bader. Inną ważną kwestą jest obecność doświadczonego tłumacza Junpeia Yamamoriego, który jest w klubie od transferu Kiyotakiego. Teraz będzie mógł pomóc także Kanazakiemu. 

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Stępiński o krok od przenosin do Lecce Stępiński o krok od przenosin do Lecce Pogoń Szczecin: 30 osób zakażonych koronawirusem [OFICJALNIE] Pogoń Szczecin: 30 osób zakażonych koronawirusem [OFICJALNIE] Sergiño Dest dokonał ostatecznego wyboru. Finalizacja transferu na dniach Sergiño Dest dokonał ostatecznego wyboru. Finalizacja transferu na dniach POTWIERDZONE: Manchester City o krok od pozyskania Rúbena Diasa POTWIERDZONE: Manchester City o krok od pozyskania Rúbena Diasa OFICJALNIE: Jerzy Brzęczek z koronawirusem OFICJALNIE: Jerzy Brzęczek z koronawirusem Barcelona, Bayern, Milan, Roma. Szykuje się kilka transferów prawych obrońców Barcelona, Bayern, Milan, Roma. Szykuje się kilka transferów prawych obrońców Liverpool: Karius blisko przenosin do Bundesligi Liverpool: Karius blisko przenosin do Bundesligi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy