Oficjalnie: Mucha w Krylii

Oficjalnie: Mucha w Krylii
Redakcja
Redakcja
Źródło: Krylia Sowietów Samara

Słowacki bramkarz Ján Mucha został nowym zawodnikiem Krylii Sowietów.

Były piłkarz Evertonu był ostatnio wolnym zawodnikiem. Wraz z końcem czerwca wygasł jego kontrakt z „The Toffees” i nie został przedłużony. Teraz występował będzie w rosyjskiej Premier Lidze. Słowak podpisał z Krylią Sowietów dwuletni kontrakt.

- Ofertę z Samary otrzymałem niedawno, ale już udało mi się wiele dowiedzieć o drużynie. Moi rodacy, którzy grali w rosyjskiej lidze, Martin Jakubko i Tomáš Hubočan utwierdzili mnie w wyborze. Zrobię wszystko, by pomóc klubowi z Samary. Niebawem rozpocznę też naukę języka rosyjskiego. Już teraz dużo rozumiem - powiedział zawodnik tuż po podpisaniu umowy.

Mucha jest dobrze znany polskim kibicom, bowiem w latach 2005 – 2010 występował w Legii Warszawa, rozgrywając dla „Wojskowych” 128 oficjalnych spotkań.

Przed sezonem 2010/2011 piłkarz przeniósł się z Legii do angielskiego Evertonu, nie zrobił tam jednak kariery. Wystąpił zaledwie w 2 spotkaniach Premier League i 8 meczach krajowych pucharów.

30-letni bramkarz ma na koncie również 35 występów w reprezenatcj Słowacji.

Krylia Sowietów zajęła w ostatnim sezonie ligi rosyjskiej 14 miejsce.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Agent Hakimiego wprost: To główna przyczyna transferu Agent Hakimiego wprost: To główna przyczyna transferu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?! PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy