Oficjalnie: Mucha w Slovanie Bratysława

Oficjalnie: Mucha w Slovanie Bratysława
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Slovan Bratysława

Ján Mucha został nowym zawodnikiem Slovana Bratysława.

Były bramkarz Legii Warszawa i Evertonu przechodzi do słowackiego klubu na zasadzie wolnego transferu, ponieważ jego kontrakt z Krylią Sowietow Samara wygasa wraz z końcem czerwca.

Mucha w minionych rozgrywkach do stycznia reprezentował barwy popularnych "Szczurów", a potem został wypożyczony na pół roku do Arsienału Tuła, w którym rozegrał dwanaście spotkań i zachował w nich czterokrotnie czyste konto.

- Ten transfer jest jednym z najważniejszych na Słowacji w ostatnich latach. Cieszę się, że udało nam się go przeprowadzić. Nie było to łatwe, ponieważ Jánem interesowały się też silniejsze kluby, w takich krajach jak Belgia, Turcja, Polska, a zwłaszcza Rosja.Wiele sobie obiecujemy po jego przyjściu do nas, ponieważ ma ogromne doświadczenie i na pewno będzie jednym z liderów drużyny, nie tylko na boisku - powiedział Ivan Kmotrík, wiceprezydent Slovana.

- Byłem w kontakcie z zespołem z Bratysławy od około dwóch miesięcy. Widzę, że tworzona jest tu obiecująca, nowa drużyna i chcę jej pomóc w osiągnięciu ambitnych celów na renie krajowej i europejskiej. Cieszę się, że dokładnie po dziesięciu latach wracam do ojczyzny - dodał Mucha.

Warto również wspomnieć, że 32-letni bramkarz ma na swoim koncie 43 występy w reprezentacji narodowej.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [17/01/2022] Transfery - Relacja na żywo [17/01/2022] Złoty But: Robert Lewandowski nowym liderem. Przewaga nad rywalami zwiększona [TOP 20] Złoty But: Robert Lewandowski nowym liderem. Przewaga nad rywalami zwiększona [TOP 20] Michał Kucharczyk: Drużynie z Poznania bardzo zależy na tym, żeby godnie uczcić pseudo stulecie klubu Michał Kucharczyk: Drużynie z Poznania bardzo zależy na tym, żeby godnie uczcić pseudo stulecie klubu Rafa Benítez z wiadomością po zwolnieniu z Evertonu [OFICJALNIE] Rafa Benítez z wiadomością po zwolnieniu z Evertonu [OFICJALNIE] Wnuk Iana Wrighta i syn Shauna Wrighta-Phillipsa w świetnym stylu wkracza do seniorskiej piłki Wnuk Iana Wrighta i syn Shauna Wrighta-Phillipsa w świetnym stylu wkracza do seniorskiej piłki Juventus ma już przygotowaną ofertę za napastnika Juventus ma już przygotowaną ofertę za napastnika Wisła Kraków pozyskała nowego skrzydłowego [OFICJALNIE] Wisła Kraków pozyskała nowego skrzydłowego [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy