Oficjalnie: Mucha w Slovanie Bratysława

Oficjalnie: Mucha w Slovanie Bratysława
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Slovan Bratysława

Ján Mucha został nowym zawodnikiem Slovana Bratysława.

Były bramkarz Legii Warszawa i Evertonu przechodzi do słowackiego klubu na zasadzie wolnego transferu, ponieważ jego kontrakt z Krylią Sowietow Samara wygasa wraz z końcem czerwca.

Mucha w minionych rozgrywkach do stycznia reprezentował barwy popularnych "Szczurów", a potem został wypożyczony na pół roku do Arsienału Tuła, w którym rozegrał dwanaście spotkań i zachował w nich czterokrotnie czyste konto.

- Ten transfer jest jednym z najważniejszych na Słowacji w ostatnich latach. Cieszę się, że udało nam się go przeprowadzić. Nie było to łatwe, ponieważ Jánem interesowały się też silniejsze kluby, w takich krajach jak Belgia, Turcja, Polska, a zwłaszcza Rosja.Wiele sobie obiecujemy po jego przyjściu do nas, ponieważ ma ogromne doświadczenie i na pewno będzie jednym z liderów drużyny, nie tylko na boisku - powiedział Ivan Kmotrík, wiceprezydent Slovana.

- Byłem w kontakcie z zespołem z Bratysławy od około dwóch miesięcy. Widzę, że tworzona jest tu obiecująca, nowa drużyna i chcę jej pomóc w osiągnięciu ambitnych celów na renie krajowej i europejskiej. Cieszę się, że dokładnie po dziesięciu latach wracam do ojczyzny - dodał Mucha.

Warto również wspomnieć, że 32-letni bramkarz ma na swoim koncie 43 występy w reprezentacji narodowej.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Juventus zaprezentował wyjazdowe stroje na nowy sezon [FOTO] OFICJALNIE: Juventus zaprezentował wyjazdowe stroje na nowy sezon [FOTO] Wisła Kraków: Rosną szanse na definitywny transfer Turgemana Wisła Kraków: Rosną szanse na definitywny transfer Turgemana Jonathan David odchodzi z Gentu. Hitowy transfer Jonathan David odchodzi z Gentu. Hitowy transfer Liga Europy: Rozpoczyna się turniejowa walka o końcowy triumf. Znamy skład ćwierćfinałów Liga Europy: Rozpoczyna się turniejowa walka o końcowy triumf. Znamy skład ćwierćfinałów Wisła Kraków: Stefan Savić, czyli boiskowy lider Wisła Kraków: Stefan Savić, czyli boiskowy lider OFICJALNIE: Stefan Savić w Wiśle Kraków OFICJALNIE: Stefan Savić w Wiśle Kraków POTWIERDZONE: Eric García chce odejść z Manchesteru City POTWIERDZONE: Eric García chce odejść z Manchesteru City

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy