OFICJALNIE: Mudrinski ponownie wypożyczony

OFICJALNIE: Mudrinski ponownie wypożyczony
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: HNK Gorica

Ognjen Mudrinski spędzi kolejny rok na wypożyczeniu w HNK Gorica.

28-latek trafił do Białegostoku z Cukaricki latem 2019 roku. Działacze Jagiellonii wiązali z nim ogromne nadzieje, ale niestety napastnik kompletnie ich zawiódł, dlatego postanowiono wysłać go zimą na sześc miesięcy do Goricy.

Tam Mudrinski odżył i zaczął spisywać się coraz lepiej. Nie pomogło mu to jednak w tym, aby ponownie zakotwiczyć w Ekstraklasie.

Władze ekipy z Podlasia zdecydowały, że napastnik spędzi w Goricy kolejne miesiące. Strony doszły do porozumienia i umowa wypożyczenia ma obowiązywać do 30 czerwca 2021 roku.

W minionej rundzie Serb rozegrał 12 meczów i strzelił w nich cztery gole. Do swojego dorobku dorzucił też dwie asysty.

Nowa-stara drużyna 28-latka to szósta siła minionego sezonu chorwackiej ekstraklasy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy