OFICJALNIE: Mudrinski ponownie wypożyczony

OFICJALNIE: Mudrinski ponownie wypożyczony
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: HNK Gorica

Ognjen Mudrinski spędzi kolejny rok na wypożyczeniu w HNK Gorica.

28-latek trafił do Białegostoku z Cukaricki latem 2019 roku. Działacze Jagiellonii wiązali z nim ogromne nadzieje, ale niestety napastnik kompletnie ich zawiódł, dlatego postanowiono wysłać go zimą na sześc miesięcy do Goricy.

Tam Mudrinski odżył i zaczął spisywać się coraz lepiej. Nie pomogło mu to jednak w tym, aby ponownie zakotwiczyć w Ekstraklasie.

Władze ekipy z Podlasia zdecydowały, że napastnik spędzi w Goricy kolejne miesiące. Strony doszły do porozumienia i umowa wypożyczenia ma obowiązywać do 30 czerwca 2021 roku.

W minionej rundzie Serb rozegrał 12 meczów i strzelił w nich cztery gole. Do swojego dorobku dorzucił też dwie asysty.

Nowa-stara drużyna 28-latka to szósta siła minionego sezonu chorwackiej ekstraklasy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Reprezentacja Polski: Jest porozumienie z Andrijem Szewczenką [vZbirna] Reprezentacja Polski: Jest porozumienie z Andrijem Szewczenką [vZbirna] Real Madryt: Pięć przyszłych gwiazd na radarze „Królewskich” Real Madryt: Pięć przyszłych gwiazd na radarze „Królewskich” Christian Eriksen o krok od podpisania kontraktu z nowym zespołem Christian Eriksen o krok od podpisania kontraktu z nowym zespołem FC Barcelona: Ousmane Dembélé nie zjawił się dzisiaj w klubie FC Barcelona: Ousmane Dembélé nie zjawił się dzisiaj w klubie OFICJALNIE: Bryan Reynolds wypożyczony z AS Romy OFICJALNIE: Bryan Reynolds wypożyczony z AS Romy OFICJALNIE: Bartosz Kwiecień zagra na zapleczu Ekstraklasy OFICJALNIE: Bartosz Kwiecień zagra na zapleczu Ekstraklasy Transfer Tanguya Ndombele uzależniony od jednego warunku finansowego Transfer Tanguya Ndombele uzależniony od jednego warunku finansowego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy