Oficjalnie: Musiolik w Piaście

Oficjalnie: Musiolik w Piaście fot. Transfery.info
Wojtek Smoch
Wojtek Smoch
Źródło: Piast Gliwice

Piast Gliwice poinformował za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej o pozyskaniu napastnika ROW-u Rybnik Sebastiana Musiolika.

19-latek podpisał z nowym klubem kontrakt, który będzie obowiązywać do końca czerwca 2018 roku. Kwota transferu nie została ujawniona.

Gliwiczanie wygrali zatem rywalizację o podpis utalentowanego nastolatka z Jagiellonią Białystok. Sam zawodnik przyznał, że przenosiny do Piasta są najlepszym możliwym na ten moment rozwiązaniem: - Otrzymałem ofertę od Jagiellonii, jednak stwierdziłem, że w Gliwicach będę miał więcej okazji do rozwinięcia swoich umiejętności. Klub mi to zagwarantował, więc jestem bardzo zadowolony z transferu.

Musiolik jest wychowankiem ROW-u Rybnik, w minionym sezonie rozegrał 32 spotkania, w których strzelił osiem bramek.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Victor Osimhen kompletnie zignorował Piotra Zielińskiego i Diego Demme [WIDEO] Victor Osimhen kompletnie zignorował Piotra Zielińskiego i Diego Demme [WIDEO] Polak gra od deski do deski w Anglii. „Warto mu się przyjrzeć” Polak gra od deski do deski w Anglii. „Warto mu się przyjrzeć” Raków Częstochowa: Ważny zawodnik mistrza Polski blisko powrotu do gry Raków Częstochowa: Ważny zawodnik mistrza Polski blisko powrotu do gry OFICJALNIE: Aleksandar Prijović odchodzi z Western United OFICJALNIE: Aleksandar Prijović odchodzi z Western United Puchar Polski: 15-latek między słupkami. Składy na mecz rezerw Legii Warszawa z Ruchem Chorzów, jest transmisja Puchar Polski: 15-latek między słupkami. Składy na mecz rezerw Legii Warszawa z Ruchem Chorzów, jest transmisja Cezary Kulesza ze stanowczym stanowiskiem w sprawie decyzji UEFA na temat rosyjskich drużyn. „To jedyna słuszna decyzja” [OFICJALNIE] Cezary Kulesza ze stanowczym stanowiskiem w sprawie decyzji UEFA na temat rosyjskich drużyn. „To jedyna słuszna decyzja” [OFICJALNIE] Chelsea ubiła „ŚWIETNY” interes. „To mix Jude'a Bellinghama i N’Golo Kanté” Chelsea ubiła „ŚWIETNY” interes. „To mix Jude'a Bellinghama i N’Golo Kanté”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy