Oficjalnie: M'Vila w Interze

Oficjalnie: M'Vila w Interze fot. Transfery.info
Karol Wojnarowski
Karol Wojnarowski
Źródło: Inter Mediolan

Francuz Yann M'Vila został zawodnikiem Interu Mediolan.

O przenosinach 24-latka z Rubina Kazań było wiadomo już od dłuższego czasu, ale dopiero dzisiaj zaprezentował się on szerszej publiczności jako zawodnik "Nerazzurrich". Tym samym to trzeci nabytek Waltera Mazzarriego po Dodô i Nemanji Vidiciu.

M'Vila przez długie lata był jednym z najbardziej rozchwytywanych młodych zawodników w Europie. W styczniu 2013 roku nieoczekiwanie wyścig po gracza Rennes wygrał rosyjski Rubin Kazań. Tam jednak 24-latek nie czuł się najlepiej i głośno się mówiło o jego powrocie do zachodniej Europy.

Francuz ma zostać wypożyczony do Interu, a Włosi zyskają prawo pierwokupu. Wtedy M'Vila podpisze czteroletni kontrakt i zarobi dwa miliony euro rocznie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lech Poznań blisko transferu piłkarza FC Porto Lech Poznań blisko transferu piłkarza FC Porto Luka Zahović z ciekawym transferem w ramach Ekstraklasy?! Luka Zahović z ciekawym transferem w ramach Ekstraklasy?! Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy