OFICJALNIE: Mydlarz w GKS-ie Jastrzębie

OFICJALNIE: Mydlarz w GKS-ie Jastrzębie
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: GKS 1962 Jastrzębie

GKS 1962 Jastrzębie poinformował o pozyskaniu Michała Mydlarza.

Ostatni dzień okna transferowego w Polsce przebiega nadzwyczaj spokojnie. Na pozyskiwanie nowych nabytków decydują się tylko nieliczni. Do tej grupy zalicza się GKS 1962 Jastrzębie.

Do wspomnianej ekipy na zasadzie transferu definitywnego dołączył Michał Mydlarz. Wcześniej występował on w rezerwach warszawskiej Legii. Szczegóły umowy indywidualnej nie są znane.

19-latek występuje na co dzień na pozycji ofensywnego pomocnika.

W rundzie jesiennej rozegrał łącznie cztery mecze. Strzelił w nich jednego gola.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Jan Urban wyróżniony. Został umieszczony w jedenastce legend Osasuny! Jan Urban wyróżniony. Został umieszczony w jedenastce legend Osasuny! Legia Warszawa nie składa broni w sprawie drużyny rezerw. OFICJALNIE: Klub złożył wniosek do Komisji ds. Nagłych Legia Warszawa nie składa broni w sprawie drużyny rezerw. OFICJALNIE: Klub złożył wniosek do Komisji ds. Nagłych 21-letnia Rebecca Dumitrescu Prodan właścicielką FC Hermannstadt 21-letnia Rebecca Dumitrescu Prodan właścicielką FC Hermannstadt Lech Poznań: Wraca temat transferu Floriana Kamberiego Lech Poznań: Wraca temat transferu Floriana Kamberiego OFICJALNIE: Sokół Ostróda awansował do II ligi i... rozstał się z trenerem OFICJALNIE: Sokół Ostróda awansował do II ligi i... rozstał się z trenerem Atlético Madryt: Rewolucja w sztabie Simeone. Germán Burgos odchodzi z klubu [OFICJALNIE] Atlético Madryt: Rewolucja w sztabie Simeone. Germán Burgos odchodzi z klubu [OFICJALNIE] FC Barcelona finalizuje transfer młodziutkiego Brazylijczyka FC Barcelona finalizuje transfer młodziutkiego Brazylijczyka

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy