Oficjalnie: Napastnik Anderlechtu w De Graafschap

Oficjalnie: Napastnik Anderlechtu w De Graafschap
Krzysztof Gońka
Krzysztof Gońka
Źródło: De Graafschap

Nathan Kabasele został piłkarzem De Graafschap.

Wychowanek Anderlechtu przeniósł się do holenderskiego klubu na zasadzie rocznego wypożyczenia. To nie pierwsza przygoda tego zawodnika w De Graafschap - sezon 2013/14 również spędził na rocznym pobycie w tej ekipie, rozgrywając 29 spotkań, w których zdobył sześć goli i zanotował dwie asysty.


W przeszłości grał też na wypożyczeniu w Torino, ale nie przebił się do pierwszego składu, występując tylko w drużynie Primavery.


21-letni napastnik pochodzi z Demokratycznej Republiki Konga, jednakże zdecydował się reprezentować barwy kraju, w którym dorastał I zbierał piłkarskie szlify. Ma za sobą grę w pięciu kategoriach wiekowych młodzieżowej reprezentacji Belgii.


Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Najdroższy Uzbek w historii piłki OFICJALNIE: Najdroższy Uzbek w historii piłki FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy