Oficjalnie: Napastnik opuszcza West Brom

Oficjalnie: Napastnik opuszcza West Brom
Jarosław Chajduś
Jarosław Chajduś
Źródło: Transfery.info

Victor Anichebe nie pozostanie w West Bromie.

Kontrakt piłkarza wygasa latem tego roku i rozstanie się z angielskim zespolem, co potwierdził za pośrednictwem swojego konta na Twitterze. 

- Dziękuję wszystkim fanom za wsparcie podczas mojego pobytu w zespole. Życzę wam wszystkiego, co najlepsze! - napisał.

28-latek nie zaliczy tego sezonu do udanych. Pojawił się w zaledwie 10 meczach ligowych, z czego w większości wchodził z ławki rezerwowych.

Wciąż nie wiadomo, czy Nigeryjczyk z angielskim paszportem zostanie w Premier League. Jest wychowankiem Evertonu, z którego trafił do West Bromu w 2013 roku za niespełna sześć milionów funtów.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Ekstraklasa ustaliła zasady obniżania wynagrodzeń piłkarzy OFICJALNIE: Ekstraklasa ustaliła zasady obniżania wynagrodzeń piłkarzy Eleven Sports z niespodzianką dla widzów. Stacja zaprasza na archiwalne mecze i filmy dokumentalne Eleven Sports z niespodzianką dla widzów. Stacja zaprasza na archiwalne mecze i filmy dokumentalne OFICJALNIE: Niższe angielskie ligi ANULOWANE OFICJALNIE: Niższe angielskie ligi ANULOWANE Dinamo Zagrzeb zwolniło cały sztab szkoleniowy. Oprócz Bjelicy Dinamo Zagrzeb zwolniło cały sztab szkoleniowy. Oprócz Bjelicy Rodzina Abdelhaka Nouriego przekazała informacje o jego stanie zdrowia Rodzina Abdelhaka Nouriego przekazała informacje o jego stanie zdrowia Nigel Robertha na radarze Legii Nigel Robertha na radarze Legii FIFA reaguje na pandemię koronowirusa. Piłkarze z wygasającymi kontraktami mają zostać dłużej w klubach FIFA reaguje na pandemię koronowirusa. Piłkarze z wygasającymi kontraktami mają zostać dłużej w klubach

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy