OFICJALNIE: Następca Paulo Sousy we Flamengo zaprezentowany

OFICJALNIE: Następca Paulo Sousy we Flamengo zaprezentowany fot. A.RICARDO / Shutterstock.com
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: CR Flamengo

Flamengo oficjalnie zaprezentowało w roli nowego szkoleniowca Dorivala Júniora. 60-latek rozpoczyna więc swoją trzecią przygodę za sterami „Mengão”.

Paulo Sousa ostatecznie zawiódł wszelkie oczekiwania i nie sprawdził się w roli szkoleniowca Flamengo. Portugalczyk od początku swojej przygody w Brazylii nie był szczególnie wspierany przez kibiców, domagających się jego zwolnienia.

Ostatecznie tak też się stało, a władze ekipy z Rio de Janeiro musiały szybko znaleźć następcę Sousy.

Wybór padł na doświadczonego Dorivala Júniora, prowadzącego w przeszłości wiele brazylijskich ekip, w tym dwukrotnie Flamengo. 60-latek obowiązki po swoim poprzedniku zaczął pełnić natychmiastowo, aczkolwiek dopiero niedawno klub wydał w tej sprawie oficjalne oświadczenie.

Przed urodzonym w São Paulo trenerem spore wyzwanie przywrócenia drużynie blasku, przede wszystkim w rozgrywkach ligowych, gdzie ta plasuje się obecnie na dziesiątym miejscu w tabeli, tracąc do pierwszego Palmeiras dziesięć oczek.

Dorival Júnior zdążył już po powrocie poprowadzić Flamengo w dwóch spotkaniach, zakończonych odpowiednio porażką i zwycięstwem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona nie rezygnuje z mistrza świata FC Barcelona nie rezygnuje z mistrza świata Manchester United zakręci się w okolicach rekordu transferowego Premier League?! Kosmiczna oferta w przygotowaniu Manchester United zakręci się w okolicach rekordu transferowego Premier League?! Kosmiczna oferta w przygotowaniu Transfery - Relacja na żywo [06/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [06/02/2023] Złoty But: Coraz większy ścisk w peletonie goniącym Erlinga Brauta Haalanda [TOP 20] Złoty But: Coraz większy ścisk w peletonie goniącym Erlinga Brauta Haalanda [TOP 20] Pierre-Emerick Aubameyang z zaskakującym powrotem?! Nie chodzi o Barcelonę Pierre-Emerick Aubameyang z zaskakującym powrotem?! Nie chodzi o Barcelonę AS Roma negocjuje sprzedaż Nicolò Zaniolo. Włoch otwarty na transfer AS Roma negocjuje sprzedaż Nicolò Zaniolo. Włoch otwarty na transfer Gonçalo Feio: Prezes Motoru Lublin swoją bojaźliwą postawą utrudnia rozwój klubu Gonçalo Feio: Prezes Motoru Lublin swoją bojaźliwą postawą utrudnia rozwój klubu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy