OFICJALNIE: Neymar nie zjawił się na treningu PSG. Jest komunikat klubu

OFICJALNIE: Neymar nie zjawił się na treningu PSG. Jest komunikat klubu
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: PSG

Neymar nie pojawił się na treningu Paris Saint Germain.

O incydencie poinformowało samo PSG, które opublikowało komunikat w tej sprawie.

„W poniedziałek 8 lipca Neymar miał powrócić do zajęć z PSG. Piłkarz nie zjawił się w określonym terminie oraz miejscu bez uprzedniego poinformowania o tym klubu. PSG ubolewa nad zaistniałą sytuacją i podejmie stosowne działania w tej sprawie” - czytamy w oświadczeniu mistrza Francji.

Media spekulują, że zachowanie Brazylijczyka ma związek z tym, że napastnik chce wrócić do Barcelony. Nieco wcześniej dziennikarze La Porteria podawali, iż 27-latek w tym tygodniu zjawi się w Katalonii, by przyśpieszyć sprawę transferu do mistrza Hiszpanii i z wyprzedzeniem znaleźć sobie mieszkanie.

Odkąd Neymar trafił do PSG, rozegrał w jego barwach 58 spotkań. Strzelił 51 goli i zanotował 29 asyst. We Francji regularnie boryka się z problemami zdrowotnymi.

Przypomnijmy, że w przeciwieństwie do kilku kolegów z klubu Neymar nie brał udziału w zakończonym w niedzielę Copa América.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] Transfery - Relacja na żywo [16/02/2020] Transfery - Relacja na żywo [16/02/2020] OFICJALNIE: Boris Sekulić w Chicago Fire OFICJALNIE: Boris Sekulić w Chicago Fire Chelsea może pobić swój rekord transferowy. Londyńczycy kuszą Sancho Chelsea może pobić swój rekord transferowy. Londyńczycy kuszą Sancho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy