OFICJALNIE: Ngakia w Watfordzie

OFICJALNIE: Ngakia w Watfordzie
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Watford

Watford poinformował o pozyskaniu Jeremy'ego Ngakii.

Po rozstaniu z West Hamem prawy obrońca nie musiał zbyt długo rozglądać się za nowym miejscem. Pomocną dłoń wyciągnął do niego Watford.

Ngakia przenosi się do spadkowicza z Premier League na zasadzie wolnego transferu. Z nowym pracodawcą parafował kontrakt, którego szczegóły nie są jednak bliżej znane.

Zawodnik w ostatnich dniach za pośrednictwem mediów społecznościowych podziękował stołecznemu klubowi.

- Na wstępie chcę podziękować za wsparcie, jakie otrzymywałem przez kilka ostatnich lat w West Hamie. Ten okres był dla mnie wyjątkowy. Mogłem grać w Premier League. Nigdy tego nie zapomnę. Teraz czas na nowe cele - przyznał.

Prawy defensor rozegrał w minionym sezonie pięć meczów w pierwszej drużynie.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Barkley opuścił Chelsea OFICJALNIE: Barkley opuścił Chelsea Neymar oskarżał o rasizm, a teraz sam może zostać zdyskwalifikowany! [WIDEO] Neymar oskarżał o rasizm, a teraz sam może zostać zdyskwalifikowany! [WIDEO] FC Barcelona: Messi z wiadomością do kibiców FC Barcelona: Messi z wiadomością do kibiców Kapitan reprezentacji Armenii odwołał transfer do Grecji. Będzie żołnierzem podczas wojny z Azerbejdżanem Kapitan reprezentacji Armenii odwołał transfer do Grecji. Będzie żołnierzem podczas wojny z Azerbejdżanem OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu OFICJALNIE: Fofana odchodzi do Premier League. Transferowy rekord AS Saint-Étienne OFICJALNIE: Fofana odchodzi do Premier League. Transferowy rekord AS Saint-Étienne Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy