OFICJALNIE: Nie udało się z Bartłomiejem Drągowskim, Southampton pozyskało innego bramkarza

OFICJALNIE: Nie udało się z Bartłomiejem Drągowskim, Southampton pozyskało innego bramkarza fot. P.Cartwright / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Southampton

Southampton potwierdziło sprowadzenie Gavina Bazunu, który wcześniej był związany z akademią młodzieżową Manchesteru City.

Ekipa z St Mary’s Stadium tego lata dokonuje poważnych zmian na pozycji bramkarza. Nowych pracodawców już znaleźli Fraser Forster oraz Harry Lewis.

„Święci” przez długi czas byli zainteresowani Bartłomiejem Drągowskim, ale przez problemy dotyczące uzyskania pozwolenia na pracę w Wielkiej Brytanii klub porzucił ten pomysł i zaczął dążyć do angażu Gavina Bazunu.

20-latek poprzedni sezon spędził na wypożyczeniu w Portsmouth i w 46 występach zachował 17 czystych kont. Dziś zmienia klub.

Irlandczyk, który formalnie należał do Manchesteru City, został pozyskany za 12 milionów funtów plus bonusy, a „Obywatele” zapewnili sobie także 20 procent od przyszłego transferu zawodnika.

Dziesięciokrotny reprezentant „The Green Army” podpisał kontrakt ważny do 30 czerwca 2027 roku i jest pierwszym wzmocnieniem Southampton na przyszłą kampanię.

Podopieczni Ralpha Hasenhüttla to piętnasta siła Premier League. W zespole tym występuje między innymi Jan Bednarek, a jego największą gwiazdą i zarazem kapitanem jest James Ward-Prowse.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona nie rezygnuje z mistrza świata FC Barcelona nie rezygnuje z mistrza świata Manchester United zakręci się w okolicach rekordu transferowego Premier League?! Kosmiczna oferta w przygotowaniu Manchester United zakręci się w okolicach rekordu transferowego Premier League?! Kosmiczna oferta w przygotowaniu Transfery - Relacja na żywo [06/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [06/02/2023] Złoty But: Coraz większy ścisk w peletonie goniącym Erlinga Brauta Haalanda [TOP 20] Złoty But: Coraz większy ścisk w peletonie goniącym Erlinga Brauta Haalanda [TOP 20] Pierre-Emerick Aubameyang z zaskakującym powrotem?! Nie chodzi o Barcelonę Pierre-Emerick Aubameyang z zaskakującym powrotem?! Nie chodzi o Barcelonę AS Roma negocjuje sprzedaż Nicolò Zaniolo. Włoch otwarty na transfer AS Roma negocjuje sprzedaż Nicolò Zaniolo. Włoch otwarty na transfer Gonçalo Feio: Prezes Motoru Lublin swoją bojaźliwą postawą utrudnia rozwój klubu Gonçalo Feio: Prezes Motoru Lublin swoją bojaźliwą postawą utrudnia rozwój klubu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy