OFICJALNIE: Nikolas Korzeniecki w Warcie Poznań

OFICJALNIE: Nikolas Korzeniecki w Warcie Poznań
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Warta Poznań

Warta Poznań poinformowała o sprowadzeniu Nikolasa Korzenieckiego.

Warta Poznań plasuje się w tabeli Ekstraklasy na solidnym dziewiątym miejscu i wydaje się, że w rundzie wiosennej celem będzie utrzymanie tej lokaty. Pomogą w tym nowi zawodnicy.

W ostatnich godzinach pojawiły się wieści, że testy przed przeprowadzką do stolicy Wielkopolski przechodzi Stefan Savić.

Austriak to były zawodnik Wisły Kraków, który niedawno rozwiązał umowę z tureckim Tuzlasporem.

Jeśli ruch dojdzie do skutku, powinno być to spore wzmocnienie ekipy Dawida Szulczka.

Zanim jednak oficjalne wieści w tej sprawie, Radomiaka Radom na Wartę Poznań zamienił Nikolas Korzeniecki.

21-latek, który w sierpniu 2022 roku opuścił Zagłębie Sosnowiec, rozegrał w tym sezonie jedno spotkanie, w którym zanotował asystę.

- Nikolas dołącza do nas, by zwiększyć rywalizację w zespole. Jednym z celów, które sobie postawiliśmy przed tym okienkiem transferowym, było poszerzenie kadry pierwszej drużyny. Chcemy to zrobić po to, by każda jednostka treningowa była walką o miejsce w kadrze meczowej, by nikt nie był spokojny o swoje miejsce. Nikolas ma świetny charakter, chce się rozwijać i wierzymy w to, że z tygodnia na tydzień jego rola w zespole będzie rosła - stwierdził pełniący obowiązki dyrektora sportowego Tomasz Pasieczny.

Korzeniecki to nominalny defensywny pomocnik.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt z ultimatum dla Luki Modricia Real Madryt z ultimatum dla Luki Modricia Ansu Fati zły na swoją sytuację w FC Barcelonie. Szanse na transfer rosną Ansu Fati zły na swoją sytuację w FC Barcelonie. Szanse na transfer rosną Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy