OFICJALNIE: Nikolas Korzeniecki w Warcie Poznań

OFICJALNIE: Nikolas Korzeniecki w Warcie Poznań
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Warta Poznań

Warta Poznań poinformowała o sprowadzeniu Nikolasa Korzenieckiego.

Warta Poznań plasuje się w tabeli Ekstraklasy na solidnym dziewiątym miejscu i wydaje się, że w rundzie wiosennej celem będzie utrzymanie tej lokaty. Pomogą w tym nowi zawodnicy.

W ostatnich godzinach pojawiły się wieści, że testy przed przeprowadzką do stolicy Wielkopolski przechodzi Stefan Savić.

Austriak to były zawodnik Wisły Kraków, który niedawno rozwiązał umowę z tureckim Tuzlasporem.

Jeśli ruch dojdzie do skutku, powinno być to spore wzmocnienie ekipy Dawida Szulczka.

Zanim jednak oficjalne wieści w tej sprawie, Radomiaka Radom na Wartę Poznań zamienił Nikolas Korzeniecki.

21-latek, który w sierpniu 2022 roku opuścił Zagłębie Sosnowiec, rozegrał w tym sezonie jedno spotkanie, w którym zanotował asystę.

- Nikolas dołącza do nas, by zwiększyć rywalizację w zespole. Jednym z celów, które sobie postawiliśmy przed tym okienkiem transferowym, było poszerzenie kadry pierwszej drużyny. Chcemy to zrobić po to, by każda jednostka treningowa była walką o miejsce w kadrze meczowej, by nikt nie był spokojny o swoje miejsce. Nikolas ma świetny charakter, chce się rozwijać i wierzymy w to, że z tygodnia na tydzień jego rola w zespole będzie rosła - stwierdził pełniący obowiązki dyrektora sportowego Tomasz Pasieczny.

Korzeniecki to nominalny defensywny pomocnik.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] To on ma najwięcej czystych kont spośród polskich bramkarzy To on ma najwięcej czystych kont spośród polskich bramkarzy „Na tle innych obrońców w Ekstraklasie wygląda jak piłkarz z innej bajki”. Mateusz Święcicki pochwalił piłkarza „Na tle innych obrońców w Ekstraklasie wygląda jak piłkarz z innej bajki”. Mateusz Święcicki pochwalił piłkarza Dramat w meczu Ligue 2. Piłkarz Bordeaux w stanie ciężkim Dramat w meczu Ligue 2. Piłkarz Bordeaux w stanie ciężkim Ekstraklasa: Składy na Widzew Łódź - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Widzew Łódź - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] To dwóch kandydatów na nowego menedżera Liverpoolu oprócz Xabiego Alonso To dwóch kandydatów na nowego menedżera Liverpoolu oprócz Xabiego Alonso Groźna sytuacja w meczu II ligi. Piłkarz padł na murawę Groźna sytuacja w meczu II ligi. Piłkarz padł na murawę Tomasz Hajto o gwieździe Legii Warszawa. „Na dzisiaj ciągnie ją w dół” Tomasz Hajto o gwieździe Legii Warszawa. „Na dzisiaj ciągnie ją w dół”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy