OFICJALNIE: Nowa posada Dominika Ebebenge

OFICJALNIE: Nowa posada Dominika Ebebenge
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Raków Częstochowa

Raków Częstochowa poinformował o nawiązaniu współpracy z Dominikiem Ebebenge.

Były pracownik Legii Warszawa został doradcą zarządu Rakowa do spraw sportowych. Jak czytamy w komunikacie: „we współpracy z właścicielem, zarządem, trenerem i działem skautingu będzie uczestniczył w procesie pozyskiwania zawodników do pierwszego zespołu, a także zajmował się negocjacjami transferowymi i kontraktowymi”.

- Jestem zadowolony z okazji możliwości współpracy z Rakowem i personalnie z zarządem oraz trenerem. Mam nadzieje swoim doświadczeniem dołożyć cegiełkę do tego ekscytującego projektu - powiedział Ebebenge.

Ze wspomnianą Legią był on związany w latach 2008-2016. Od 2013 roku pełnił funkcję kierownika ds. rozwoju sportowego. Prowadził negocjacje transferowe, współtworząc kadrę pierwszej drużyny i poszerzał międzynarodowe kontakty.

Raków jest liderem I ligi i (choć ostatnio przegrał ze Stalą Mielec) pewnie zmierza w kierunku Ekstraklasy. Na siedem kolejek przed końcem sezonu drużyna z Częstochowy, którą prowadzi Marek Papszun, ma 13 punktów przewagi nad trzecim miejscem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy