OFICJALNIE: Nowa umowa bez debiutu. Rafał Wolski na dłużej w Wiśle Płock

OFICJALNIE: Nowa umowa bez debiutu. Rafał Wolski na dłużej w Wiśle Płock fot. Rafał Wolski Michał Pazdan
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Wisła Płock

Rafał Wolski podpisał nową umowę z Wisłą Płock.

Ofensywny pomocnik zasilił szeregi ekipy z województwa mazowieckiego na początku marca po tym, jak wcześniej rozwiązał kontrakt z Lechią Gdańsk z winy klubu.

Przedstawiciele „Nafciarzy” nie ujawnili wówczas długości zawartego porozumienia z 27-letnim zawodnikiem. Należy jednak przypuszczać, że była to półroczna umowa z opcją przedłużenia po spełnieniu przez piłkarza określonych warunków.

Te z uwagi na zawieszenie rozgrywek oraz prawdopodobne ich dokończenie po okresie 30 czerwca oznaczały, że Rafał Wolski nie zdążyłby do tego momentu wywiązać się ze stosownych zapisów.

Z tego też powodu władze Wisły Płock nie zdecydowały się zapewne trzymać gracza w niepewności i postanowiły podpisać z nim nową umowę, która będzie obowiązywać do 30 czerwca 2021 roku.

- Szczerze mówiąc nie spodziewałem się, że tak będzie wyglądał mój pobyt w Wiśle Płock. Nikt przecież nie mógł przewidzieć jak zmieni się sytuacja w kraju i na świecie. Nie udało mi się przez to zadebiutować oficjalnie w koszulce „Nafciarzy” i pokazać na co mnie stać. Zapewniam jednak, że palę się do gry. Razem z chłopakami i sztabem staramy się utrzymać jak najwyższą formę. Klub robi wszystko, żeby nasze przygotowania przebiegały sprawnie i przede wszystkim bezpiecznie. Dziękuję za zaufanie - powiedział były gracz między innymi Legii Warszawa, Fiorentiny, Bari, KV Mechelen czy Wisły Kraków.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Przed nami hit pierwszej kolejki. Składy na Francja - Niemcy [OFICJALNIE] EURO 2020: Przed nami hit pierwszej kolejki. Składy na Francja - Niemcy [OFICJALNIE] Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Legia Warszawa z trzecim letnim transferem [OFICJALNIE] Legia Warszawa z trzecim letnim transferem [OFICJALNIE] Memphis Depay podjął decyzję. Holender wybrał nowy klub Memphis Depay podjął decyzję. Holender wybrał nowy klub Paris Saint-Germain nie pójdzie Mbappé na rękę. „To już nie marzenie, tylko utopia” Paris Saint-Germain nie pójdzie Mbappé na rękę. „To już nie marzenie, tylko utopia” Śląsk Wrocław zagra z Estończykami w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE] Śląsk Wrocław zagra z Estończykami w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE] Legia Warszawa poznała rywala w I rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Zmierzy się z mistrzem Norwegii [OFICJALNIE] Legia Warszawa poznała rywala w I rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Zmierzy się z mistrzem Norwegii [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy