Oficjalnie: Nowa umowa bramkarza Arsenalu
2016-11-25 01:57:06; Aktualizacja: 9 lat temu
Emiliano Martínez przedłużył swój kontrakt z Arsenalem.
Były młodzieżowy reprezentant Argentyny związał się z „Kanonierami” nową długoterminową umową.
24-letni golkiper dołączył do ekipy z Londynu w lipcu 2010 roku z Club Atlético Independiente. Od tego czasu Martínez wystąpił w dziesięciu meczach pierwszego zespołu. W między czasie zaliczył także wypożyczenia do Oxfordu United, Sheffield Wednesday, Rotherhamu United i Wolverhampton.
W trwającym sezonie Emiliano jest podstawowym bramkarzem Arsenalu w EFL Cup. Argentyńczyk do tej pory wystąpił w dwóch spotkaniach pucharowych przeciwko Reading oraz Nottingham Forest i w obu zachował czyste konto. W najbliższą środę stanie przed z szansą podtrzymania dobrej passy, ponieważ w ćwierćfinale tych rozgrywek „Kanonierzy” zmierzą się z Southampton.








![Nieprawdopodobny nowy rekord Aston Villi. Chelsea pokonana, bohaterem Ollie Watkins [WIDEO]](img/photos/113937/170x113/watkins.jpg)
![Matty Cash opuści ligowy hit [OFICJALNIE]](img/photos/97951/90x60/matty-cash.jpg)












