Oficjalnie: Nowa umowa Ceesaya

Oficjalnie: Nowa umowa Ceesaya
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Lech Poznań

Kebba Ceesay podpisał z Lechem Poznań nowy kontrakt, który będzie obowiązywał do czerwca 2018 roku z opcją jego przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

- To prawdziwy profesjonalista, twardziel, który potrafi walczyć o wyznaczone cele. W ostatnich miesiącach pokazał swój upór w czasie rehabilitacji po dwóch ciężkich operacjach. Świetnie zadomowił się w Poznaniu i jest silną osobowością w szatni - powiedział wiceprezes Lecha, Piotr Rutkowski.

- Trzeba wiedzieć, że nie od razu Rzym zbudowano, a rok bez gry w piłkę ma swoje konsekwencje. Potrzebuję czasu na powrót do formy zarówno fizycznej, jak i piłkarskiej. Wiem, że mogę grać znacznie lepiej niż przed kontuzją - dodał Gambijczyk.

Cessay trafił do ekipy z Poznania w lipcu 2012 roku za nieco ponad 200 tysięcy euro z Djurgårdens IF. W trwających rozgrywkach w barwach pierwszej drużyny "Kolejorza" wystąpił tylko w trzech spotkaniach w Pucharze Polski

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Premier League: 10 najszybszych goli w historii rozgrywek [WIDEO] Premier League: 10 najszybszych goli w historii rozgrywek [WIDEO] Mama Pepa Guardioli zmarła po zarażeniu koronawirusem Mama Pepa Guardioli zmarła po zarażeniu koronawirusem Piekarski zdradził możliwy kierunek transferu Rybusa: Turcja, Stambuł Piekarski zdradził możliwy kierunek transferu Rybusa: Turcja, Stambuł Bordeaux stanie nad przepaścią? Główny sponsor zawiesił umowę z klubem! Bordeaux stanie nad przepaścią? Główny sponsor zawiesił umowę z klubem! Janczyk szczerze o obecnej sytuacji i... niedoszłym transferze do Kataru Janczyk szczerze o obecnej sytuacji i... niedoszłym transferze do Kataru Llullaku szczerze o sytuacji na Białorusi. „Wiemy o piłkarzu zakażonym koronawirusem” Llullaku szczerze o sytuacji na Białorusi. „Wiemy o piłkarzu zakażonym koronawirusem” Smołow uciekł z Hiszpanii na... osiemnaste urodziny dziewczyny Smołow uciekł z Hiszpanii na... osiemnaste urodziny dziewczyny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy