Oficjalnie: Nowa umowa kapitana Celtiku

Oficjalnie: Nowa umowa kapitana Celtiku
Redakcja
Redakcja
Źródło: Celtic FC

Kapitan Celtiku Glasgow, Scott Brown, przedłużył do czerwca 2018 roku kontrakt z klubem.

29-letni pomocnik jest wychowankiem Hibernianiu. Dobre występy przykuły uwagę działaczy Celtiku i ci, w 2007 roku zdecydowali się wyłożyć ponad sześć milionów euro by go zakontraktować. Od tego czasu w barwach "The Bhoys" rozegrał bliski 300 występów, w których zdobył 28 bramek.

Poprzednia umowa doświadczonego zawodnika wygasała wraz z końcem obecnego sezonu, a pozostanie na Celtic Park było dla niego priorytetem:

- Przedłużenie kontraktu z takim klubem jak Celtic to absolutny przywilej. Wspaniały zespół z niesamowitymi kibicami. Jest to miejsce, które śmiało mogę nazywać domem - powiedział Brown.

- Bycie kapitaniem tej drużyny to dla mnie wielki zaszczyt. Zrobię wszystko co w mojej mocy, by wraz z trenerem i kolegami zdobywać kolejne trofea, na które nasi kibice zasługują - zakończył.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Nie tylko Legia Warszawa. Już trzy polskie kluby chcą Bogusza Nie tylko Legia Warszawa. Już trzy polskie kluby chcą Bogusza Paulinho bliski powrotu do Europy Paulinho bliski powrotu do Europy Ricardo Sá Pinto znów do wzięcia. Portugalczyk rezygnuje z pracy w Turcji [OFICJALNIE] Ricardo Sá Pinto znów do wzięcia. Portugalczyk rezygnuje z pracy w Turcji [OFICJALNIE] Real Madryt: Florentino Pérez gra w swoją grę w sprawie Mbappé Real Madryt: Florentino Pérez gra w swoją grę w sprawie Mbappé Gianni Infantino proponuje zmiany na rynku transferowym Gianni Infantino proponuje zmiany na rynku transferowym Filip Kostić może odejść z Eintrachtu Frankfurt. Hitowy transfer na widoku Filip Kostić może odejść z Eintrachtu Frankfurt. Hitowy transfer na widoku Zé Roberto o Neymarze: Brakuje mu konsekwencji. Vinícius jest obecnie lepszy Zé Roberto o Neymarze: Brakuje mu konsekwencji. Vinícius jest obecnie lepszy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy