Oficjalnie: Nowa umowa Korta

Oficjalnie: Nowa umowa Korta
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Pogoń Szczecin

Dawid Kort podpisał nowy kontrakt z Pogonią Szczecin.

20-latek jest wychowankiem akademii "Portowców". W poprzednim sezonie przebywał na wypożyczeniu we Flocie Świnoujście, w której barwach rozegrał 24 spotkania. Po wycofaniu się drużyny z rozgrywek I ligi, powrócił do Szczecina, gdzie zaliczył kilka meczów w trzecioligowych rezerwach klubu.

Zarząd Pogoni, w uznaniu dla umiejętności i postępów pomocnika, postanowił zaproponować mu trzyletnią umowę. Od momentu rozpoczęcia przygotowań do nowego sezonu Kort ponownie zostanie włączony do pierwszej drużyny. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy