Oficjalnie: Nowa umowa Nolito

Oficjalnie: Nowa umowa Nolito
Redakcja
Redakcja
Źródło: Real Club Celta de Vigo

Nolito przedłużył do 2019 roku kontrakt z Celtą Vigo.

W drużynie z Balaídos występuje od roku, kiedy przeniósł się z Benfiki Lizbona. Dobry sezon w jego wykonaniu, w którym w 35 meczach zdobył 14 goli wzbudził zainteresowanie ze strony mocniejszych klubów, m.in. Evertonu.

Działacze "Os Célticos" postanowili jednak zatrzymać napastnika i przedłużyć z nim dotychczasowy kontrakt. Wczoraj Nolito parafował nową umowę, która wiąże go na najbliższe pięć lat. Ponadto podwyższono w niej kwotę odstępnego z 10 do 19 milionów euro, co ma zniechęcić potencjalnych kupców. Sam zawodnik jest bardzo zadowolony z decyzji działaczy:

- Jestem bardzo szczęśliwy z zaufania, którym mnie obdarzono i mam nadzieję odpłacić się za nie dobrą grą. Czujemy się tu bardzo dobrze, zarówno ja, jak i moja żona i syn. Ludzie w Celcie od samego początku traktowali mnie tu wspaniale. Klub podjął decyzję o przedłużeniu kontraktu i zgodziłem sie na to. Jeżeli Bóg pozwoli, to będę tu przez wiele lat - powiedział.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Lucas Paquetá odchodzi z Milanu. Wszystko ustalone Lucas Paquetá odchodzi z Milanu. Wszystko ustalone OFICJALNIE: Adama Traoré i Abdoulaye Doucouré z powołaniami do kadry... Mali OFICJALNIE: Adama Traoré i Abdoulaye Doucouré z powołaniami do kadry... Mali Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy