Oficjalnie: Nowa umowa Pawła Żyry

Oficjalnie: Nowa umowa Pawła Żyry
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Zagłębie Lubin

Paweł Żyra przedłużył kontrakt z Zagłębiem Lubin.

18-latek trafił do ekipy "Miedziowych" w 2011 roku. Jesienią 2015 roku zadebiutował w Ekstraklasie - do tej pory udało mu się rozegrać cztery spotkania w lidze i jedno w Pucharze Polski. W trwających rozgrywkach nie wystąpił jednak w żadnym spotkaniu.

Żyra jest regularnie powoływany do młodzieżowych reprezentacji Polski - ostatnio grał w kadrze do lat 19. Jego nowy kontrakt z Zagłębiem będzie obowiązywał do 30 czerwca 2020 roku. 

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Liga Mistrzów: Legia Warszawa poznała potencjalnych rywali w pierwszej rundzie kwalifikacyjnej Liga Mistrzów: Legia Warszawa poznała potencjalnych rywali w pierwszej rundzie kwalifikacyjnej Liga Mistrzów: Czas ruszyć do Lizbony. Poznaliśmy skład ćwierćfinałów Liga Mistrzów: Czas ruszyć do Lizbony. Poznaliśmy skład ćwierćfinałów Stal Mielec o krok od pozyskania Forsella Stal Mielec o krok od pozyskania Forsella Borussia Dortmund gotowa przedłużyć umowę z Sancho?! Borussia Dortmund gotowa przedłużyć umowę z Sancho?! Legia Warszawa zainteresowana Iwo Kaczmarskim Legia Warszawa zainteresowana Iwo Kaczmarskim OFICJALNIE: Sarri już nie jest trenerem Juventusu. Ruszył konkurs na jego następcę OFICJALNIE: Sarri już nie jest trenerem Juventusu. Ruszył konkurs na jego następcę Wisła Kraków chce szybko skompletować kadrę, więc szuka skrzydłowych. Trzech kandydatów Wisła Kraków chce szybko skompletować kadrę, więc szuka skrzydłowych. Trzech kandydatów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy