Oficjalnie: Nowe kontrakty zawodników Wisły

Oficjalnie: Nowe kontrakty zawodników Wisły
Krzysztof Gońka
Krzysztof Gońka
Źródło: Wisła Kraków

Działacze Wisły Kraków postawią w przyszłym sezonie na polską młodzież? Oficjalnie ogłosili, że nowe kontrakty z zespołem podpisało trzech młodych Polaków.

Mowa o Michale Czekaju, Michale Chrapku i Alanie Urydze, którzy dziś oficjalnie podpisali nowe kontrakty z zespołem Białej Gwiazdy. Wszyscy piłkarze parafowali ze swoim klubem 3-letnie umowy.

Nowe kontrakty dla tych trzech zawodników mogą oznaczać, że w Krakowie w końcu zdano sobie sprawę z tego, że warto postawić na młodych polskich piłkarzy. Michał Czekaj, Michał Chrapek oraz Alan Uryga związali się kontraktami, które będą obowiązywać do 30 czerwca 2016 roku. Przedłużenie umów tych zawodników było tylko kwestią czasu, ponieważ prezes Wisły, Jacek Bednarz, już wcześniej informował, że ci piłkarze zostaną w klubie z Krakowa na dłużej.

Piłkarze Białej Gwiazdy przebywają obecnie na obozie przygotowawczym w Grodzisku Wielkopolskim. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda! OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy