Oficjalnie: Nowe kontrakty zawodników Wisły

Oficjalnie: Nowe kontrakty zawodników Wisły
Krzysztof Gońka
Krzysztof Gońka
Źródło: Wisła Kraków

Działacze Wisły Kraków postawią w przyszłym sezonie na polską młodzież? Oficjalnie ogłosili, że nowe kontrakty z zespołem podpisało trzech młodych Polaków.

Mowa o Michale Czekaju, Michale Chrapku i Alanie Urydze, którzy dziś oficjalnie podpisali nowe kontrakty z zespołem Białej Gwiazdy. Wszyscy piłkarze parafowali ze swoim klubem 3-letnie umowy.

Nowe kontrakty dla tych trzech zawodników mogą oznaczać, że w Krakowie w końcu zdano sobie sprawę z tego, że warto postawić na młodych polskich piłkarzy. Michał Czekaj, Michał Chrapek oraz Alan Uryga związali się kontraktami, które będą obowiązywać do 30 czerwca 2016 roku. Przedłużenie umów tych zawodników było tylko kwestią czasu, ponieważ prezes Wisły, Jacek Bednarz, już wcześniej informował, że ci piłkarze zostaną w klubie z Krakowa na dłużej.

Piłkarze Białej Gwiazdy przebywają obecnie na obozie przygotowawczym w Grodzisku Wielkopolskim. 

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Oburzające zachowanie przedstawicieli Cracovii. Prezesowi Filipiakowi puściły nerwy: Stefański! Jesteś chu...! [WIDEO] Oburzające zachowanie przedstawicieli Cracovii. Prezesowi Filipiakowi puściły nerwy: Stefański! Jesteś chu...! [WIDEO] Szoboszlai od stycznia w Realu Madryt?! Zidane skontaktował się z Węgrem Szoboszlai od stycznia w Realu Madryt?! Zidane skontaktował się z Węgrem Lech sięgnie po nowego obrońcę? Jego agent przybył do Poznania Lech sięgnie po nowego obrońcę? Jego agent przybył do Poznania Krzysztof Piątek razy dwa - Hertha wygrywa derby Berlina [WIDEO] Krzysztof Piątek razy dwa - Hertha wygrywa derby Berlina [WIDEO] Allegri w Premier League?! Włoch przerwał ciszę i zapowiedział swój powrót Allegri w Premier League?! Włoch przerwał ciszę i zapowiedział swój powrót Cibicki celowo dostał żółtą kartkę? PZPN zbada sprawę ustawki bukmacherskiej [OFICJALNIE] Cibicki celowo dostał żółtą kartkę? PZPN zbada sprawę ustawki bukmacherskiej [OFICJALNIE] Dawid Kownacki bohaterem Fortuny Düsseldorf Dawid Kownacki bohaterem Fortuny Düsseldorf

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy