Oficjalnie: Nowe umowy piłkarzy Zawiszy

Oficjalnie: Nowe umowy piłkarzy Zawiszy
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Zawisza Bydgoszcz

Szymon Lewicki został nowym zawodnikiem Zawiszy Bydgoszcz. Ponadto swoje kontrakty z klubem przedłużyli Łukasz Nawotczyński, Sebastian Kamiński, Jakub Smektała i Giorgi Alawerdaszwili.

Przedstawiciele "Rycerzy Pomorza" nie ujawnili na jak długo z ich klubem związał się 28-letni napastnik. W minionych rozgrywkach Lewicki bronił barw Legionovii Legionowo, dla której rozegrał 32 mecze i zdobył w nich czternaście goli.

Ponadto klub z Bydgoszczy poinformował, że nowymi rocznymi kontraktami z Zawiszą związali się Łukasz Nawotczyński, Sebastian Kamiński, Jakub Smektała i Giorgi Alawerdaszwili.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Maciej Wilusz zmienił klub wewnątrz Ekstraklasy. Wrócił do Śląska Wrocław OFICJALNIE: Maciej Wilusz zmienił klub wewnątrz Ekstraklasy. Wrócił do Śląska Wrocław Tuchel wróci na ławkę od początku nowego sezonu? Jest numerem jeden na liście giganta Tuchel wróci na ławkę od początku nowego sezonu? Jest numerem jeden na liście giganta Lech Poznań zainteresowany Radosławem Murawskim. Rozmowy trwają Lech Poznań zainteresowany Radosławem Murawskim. Rozmowy trwają Reprezentacja Polski: Znana wysokość zarobków Paulo Sousy Reprezentacja Polski: Znana wysokość zarobków Paulo Sousy Legia Warszawa: Walerian Gwilia na radarze Temura Kecbaii Legia Warszawa: Walerian Gwilia na radarze Temura Kecbaii Ten Hag przeniesie się do Bundesligi?! Ten Hag przeniesie się do Bundesligi?! Arsenal ma nowego bramkarza. Spora niespodzianka [OFICJALNIE] Arsenal ma nowego bramkarza. Spora niespodzianka [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy