Oficjalnie: Nowy bramkarz Chelsea

Oficjalnie: Nowy bramkarz Chelsea
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Chelsea FC

Chelsea poinformowała o pozyskaniu Eduardo.

Portugalczyk był łączony z "The Blues" już od kilku tygodni, a kilka dni temu potwierdzał go sam trener Dinama. Na oficjalny komunikat przyszło nam jednak czekać aż do dzisiaj. Klub ze Stamford Bridge napisał na swojej stronie internetowej, że golkiper podpisze roczny kontrakt, lecz nie podał kwoty, za jaką pozyskał 33-latka.

Eduardo był wcześniej łączony ze Sportingiem Lizbona, lecz gdy pojawiło się zainteresowanie ze strony Chelsea to od razu brał pod uwagę tylko ten kierunek. Mistrz Europy z Portugalią przyznał w pierwszym wywiadzie dla klubowej telewizji, że wybrał ofertę "The Blues", ponieważ zawsze chciał grać w Premier League.

33-latek trafił do Dinama Zagrzeb w 2014 roku. Łącznie rozegrał 99 spotkań we wszystkich rozgrywkach i przed transferem do Anglii zdążył pomóc klubowi w awansie do Ligi Mistrzów.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda! OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy