OFICJALNIE: Nowy bramkarz Watfordu

OFICJALNIE: Nowy bramkarz Watfordu
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Watford FC

Watford FC opublikował na oficjalnej stronie klubu informację o pozyskaniu Pontusa Dahlberga.

Zespół z Premier League przekazał za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej, że młody golkiper podpisał pięcioletni kontrakt. Dahlberg nie przeniesie się jednak natychmiast do Anglii i następne pół roku spędzi w swojej dotychczasowej drużynie, czyli IFK Göteborg.

Dziewiętnastoletni młodzieżowy reprezentant Szwecji uchodzi za bardzo utalentowanego bramkarza. Dotychczas reprezentował on swoją ojczyznę na poziomie do lat siedemnastu, do lat dziewiętnastu i do lat 21.

Dahlberg został włączony do pierwszego zespołu IFK Göteborg już dwa lata temu, ale dopiero w poprzednim roku wywalczył miejsce w pierwszym składzie. W tamtym sezonie (gra się systemem wiosna-jesień) zanotował 29 występów w najwyższej klasie rozgrywkowej w Szwecji, pięciokrotnie zachowując czyste konto.

Dobre występy młodego zawodnika sprawiły, że jego usługami zainteresowało się wiele drużyn. Ostatecznie walką o podpis 19-latka wygrał Watford.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza Robert Lewandowski mógł latem odejść z Bayernu Monachium za 140 milionów euro?! Robert Lewandowski mógł latem odejść z Bayernu Monachium za 140 milionów euro?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy