OFICJALNIE: Nowy klub Alberto Moreno

OFICJALNIE: Nowy klub Alberto Moreno
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Villarreal

Sprawdziły się wcześniejsze doniesienia mediów i Alberto Moreno zasilił szeregi Villarrealu.

Były piłkarz Liverpoolu podpisał z hiszpańskim klubem umowę ważną do 30 czerwca 2024 roku. Do „Żółtej łodzi podwodnej” przenosi się na zasadzie wolnego transferu z uwagi na wygasły kontrakt z „The Reds”.

Hiszpański lewy obrońca był związany z Liverpoolem od 2014 roku, kiedy to przeniósł się na Anfield z Sevilli. Do pewnego momentu defensor był podstawowym zawodnikiem „The Reds”, ale z czasem stracił miejsce w składzie. Przyczyniły się do tego również problemy zdrowotne. W sumie w koszulce Liverpoolu rozegrał 141 spotkań (trzy bramki i 11 asyst).

Wcześniej w barwach wspomnianej Sevilli Moreno zanotował 45 występów w LaLiga.

Przed czterokrotnym reprezentantem Hiszpanii tego lata do Villarrealu trafili już Raúl Albiol, oraz Rubén Peña.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że  wybieram selekcjonerów...” Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że wybieram selekcjonerów...” Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy