OFICJALNIE: Nowy klub Dwaliszwilego

OFICJALNIE: Nowy klub Dwaliszwilego fot. FotoPyk
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Hapoel Aszkelon FC

Wladimer Dwaliszwili zasilił szeregi Hapoelu Aszkelon.

Doświadczony napastnik dołączył do izraelskiego zespołu na zasadzie wolnego transferu i po przejściu testów medycznych związał się z nowym pracodawcą półrocznym kontraktem.

Reprezentant Gruzji przez ostatnie dwanaście miesięcy występował w FK Atyrau. Były zawodnik między innymi Dinama Tbilisi, Polonii Warszawa, Legii Warszawa czy Pogoni Szczecin rozegrał w sumie 35 spotkań dla kazachskiej drużyny, w których strzelił tylko cztery bramki oraz zanotował jedną asystę.

Włodarze Hapoelu mają nadzieję, że Dwaliszwili pomoże ich klubowi wywalczyć utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej w Izraelu. Ekipa z Aszkelonu po rozegraniu 20. kolejek nie ma już szans na awans do grupy mistrzowskiej i zajmuje obecnie trzynastą pozycję w ligowej tabeli z dorobkiem szesnastu punktów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy