Oficjalnie: Nowy klub Dwaliszwilego

Oficjalnie: Nowy klub Dwaliszwilego
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Dinamo Tbilisi

Wladimer Dwaliszwili został nowym zawodnikiem Dinamo Tbilisi.

Doświadczony napastnik uzgodnił warunki indywidualnego kontraktu z aktualnym mistrzem Gruzji i po przejściu testów medycznych związał się z nim do końca czerwca 2017 roku. Dwaliszwili swój pierwszy mecz w barwach zespołu, w którym rozpoczynał przygodę z seniorską piłką rozegra najprawdopodobniej w drugiej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów przeciwko armeńskiemu Alaszkertowi Erewan.

30-latek w minionym sezonie reprezentował szeregi Pogoni Szczecin. W sumie zdobył dla niej trzy gole oraz zanotował pięć asyst w 28 rozegranych meczach.

Warto również dodać, że 33-krotny reprezentant Gruzji w przeszłości zaliczył pobyt w takich ekipach jak Skonto Ryga, Maccabi Hajfa, Polonia Warszawa, Legia Warszawa oraz Odense BK.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy