OFICJALNIE: Nowy klub Forsella

OFICJALNIE: Nowy klub Forsella
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Örebro SK

Petteri Forsell zagra w szwedzkim Örebro SK.

26-latek, mający za sobą grę w IFK Mariehamn i tureckim Bursasporze, zimą 2016 trafił do pierwszoligowej Miedzi Legnica. W barwach dolnośląskiego klubu rozegrał 46 spotkań, w których zdobył 19 goli i zanotował 10 asyst. 

W czerwcu Fin podpisał trzyletnią umowę z Cracovią. Po odejściu Jacka Zielińskiego i zakontraktowaniu Michała Probierza sytuacja uległa jednak zmianie. Nowy trener "Pasów" postanowił zrezygnować z jego usług, gdyż u pomocnika stwierdzono nadmiar tkanki tłuszczowej.

Nową drużyną Forsella będzie ostatecznie Örebro SK. Reprezentant Finlandii od kilku dni trenował ze szwedzkim zespołem, a wczoraj związał się z nim umową do końca 2017 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [28/01/2023] Transfery - Relacja na żywo [28/01/2023] OFICJALNIE: Koniec sagi. Bamba Dieng w końcu opuścił Olympique Marsylia OFICJALNIE: Koniec sagi. Bamba Dieng w końcu opuścił Olympique Marsylia OFICJALNIE: Dotkliwe kary dla Urugwajczyków za występki w meczu Mistrzostw Świata z Ghaną OFICJALNIE: Dotkliwe kary dla Urugwajczyków za występki w meczu Mistrzostw Świata z Ghaną Rywal Lecha Poznań osłabia się. Druga co do wielkości sprzedaż w historii klubu na ostatniej prostej Rywal Lecha Poznań osłabia się. Druga co do wielkości sprzedaż w historii klubu na ostatniej prostej Chelsea dopina transfer z myślą o następnym sezonie Chelsea dopina transfer z myślą o następnym sezonie Marcelo Bielsa z zaskakującym warunkiem podjęcia pracy w Evertonie Marcelo Bielsa z zaskakującym warunkiem podjęcia pracy w Evertonie OFICJALNIE: Copa América 2024 poza Ameryką Południową. Do tego nowy turniej dla klubów OFICJALNIE: Copa América 2024 poza Ameryką Południową. Do tego nowy turniej dla klubów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy