OFICJALNIE: Nowy klub Isaaca Drogby

OFICJALNIE: Nowy klub Isaaca Drogby
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Guingamp

Guingamp poinformowało o pozyskaniu Isaaca Drogby.

Syn 105-krotnego reprezentanta Wybrzeża Kości Słoniowej i byłego zawodnika m.in. Chelsea, Didiera, rozpocznie swoją przygodę z francuskim klubem od treningów w akademii i gry w zespole do lat 19.

Urodzony 15 grudnia 2000 roku zawodnik podobnie jak jego ojciec jest napastnikiem. Isaac przez długi czas szkolił się we wspomnianej Chelsea. Trenował on w Londynie nawet po odejściu ze stolicy Anglii Drogby-seniora, który zdecydował się na opuszczenie Europy. Przypomnijmy, że w 2012 roku Iworyjczyk przeniósł się do Shanghai Shenhua.

Później grał on jeszcze Galatasaray oraz Montreal Impact, a obecnie jest zawodnikiem Phoenix Rising. 39-latek już jakiś czas temu poinformował, że wraz z końcem tego roku definitywnie zakończy karierę.

Jeśli chodzi o nowy klub Isaaca, jego pierwsza drużyna aktualnie zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli Ligue 1.  

o

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Bayern Monachium z obsesją wygrania Klubowych Mistrzostw Świata Bayern Monachium z obsesją wygrania Klubowych Mistrzostw Świata Milik spotkał się z władzami Napoli. Jest wstępne porozumienie Milik spotkał się z władzami Napoli. Jest wstępne porozumienie AC Milan z dobrymi wiadomościami dla kibiców. Trzy powroty po koronawirusie [OFICJALNIE] AC Milan z dobrymi wiadomościami dla kibiców. Trzy powroty po koronawirusie [OFICJALNIE] Peszko reklamuje… alkomaty. Będzie promował odpowiedzialność za kółkiem Peszko reklamuje… alkomaty. Będzie promował odpowiedzialność za kółkiem Chelsea poluje na utalentowanego defensora. Może przebić transfer Ibrahimovicia Chelsea poluje na utalentowanego defensora. Może przebić transfer Ibrahimovicia Manchester City chce zaoferować za rozchwytywanego pomocnika 40 milionów euro Manchester City chce zaoferować za rozchwytywanego pomocnika 40 milionów euro Liverpool FC: Operacja Van Dijka szansą na jego szybszy powrót Liverpool FC: Operacja Van Dijka szansą na jego szybszy powrót

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy