OFICJALNIE: Nowy klub Macieja Iwańskiego

OFICJALNIE: Nowy klub Macieja Iwańskiego fot. Transfery.info
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Gazeta Krakowska

Maciej Iwański wraca na piłkarskie boiska.

Były reprezentant Polski od zakończenia sezonu 2015/2016 pozostawał bez klubu i wszystko wskazywało na to, że zakończył karierę. 36-latek zajął się wówczas pracą agenta piłkarskiego, ale dał się namówić na ponowne granie.

Ofensywny pomocnik będzie występował w Unii Oświęcim, zespole w którym zaczynał swoją futbolową przygodę. Na spróbowanie swoich sił w IV-ligowych rozgrywkach namówił go Jerzy Jarosz, prezes klubu. Pomógł w tym fakt, że na co dzień w zespołach młodzieżowych grywa syn Iwańskiego.

- Po zakończeniu kontraktu z Ruchem, rzucił piłkę i zajął się menadżerką. Wyraził jednak gotowość, by zagrać dla Unii, w której wszystko się zaczęło. Jako, że jego syn - Filip - trenuje w naszej akadamii, mieliśmy wiele okazji do rozmów. Wierzę, że zrobi różnicę i będzie wzorem do naśladowania dla naszych piłkarzy. Liczę także, że przyciągnie na stadion kibiców - powiedział Jarosz na łamach „Gazety Krakowskiej”.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lech Poznań blisko transferu piłkarza FC Porto Lech Poznań blisko transferu piłkarza FC Porto Luka Zahović z ciekawym transferem w ramach Ekstraklasy?! Luka Zahović z ciekawym transferem w ramach Ekstraklasy?! Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy