OFICJALNIE: Nowy klub Martína Cáceresa

 OFICJALNIE: Nowy klub Martína Cáceresa fot. Transfery.info
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Hellas Werona

Martín Cáceres został nowym zawodnikiem Hellasu Werona.

Po nieudanym dla siebie ubiegłym sezonie doświadczony defensor spróbuje się odbudować w zespole beniaminka Serie A. 30-latek był wolnym zawodnikiem od 1 lipca, gdy wygasła jego umowa z Southampton. W czwartek były piłkarz Barcelony związał się z Hellasem kontraktem do końca czerwca następnego roku.

Według wcześniejszych doniesień, duży udział w porozumieniu miało SS Lazio. Klub ze stolicy Włoch mocno interesował się Urugwajczykiem, ale nie był przekonany, co do jego aktualnej dyspozycji, dlatego nie podpisał z nim umowy. Zamiast tego, piłkarz ma się ograć podczas rundy jesiennej w Weronie i w styczniu „Biancocelesti” zdecydują czy chcą go mieć w swoim zespole, czy zostanie w aktualnej drużynie. Tych doniesień nie potwierdza jednak oficjalna strona beniaminka.

Wychowanek Defensor Sporting Club pożegnał się przed rokiem z Juventusem, gdy wygasł jego kontrakt. 30-latek nie mógł przez pół roku znaleźć odpowiadającego mu pracodawcy i dopiero w lutym związał się z Southampton. Brak ogrania i słaba forma sprawiły, że w ekipie „Świętych” rozegrał tylko jeden mecz w Premier League.

Zawodnik, który może występować na wszystkich pozycjach w obronie, zebrał wiele doświadczenia na europejskich boiskach. Karierę na Starym Kontynencie rozpoczął już w 2007 roku, kiedy to podpisał kontrakt z Villarreal. Później występował jeszcze w Recreativo Huelva, Barcelonie, Sevilli, Juventusie i właśnie Southampton.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium negocjuje z Chelsea. Chodzi o trenera Bayern Monachium negocjuje z Chelsea. Chodzi o trenera Wrexham reklamuje hitowy mecz towarzyski. Sir Alex Ferguson skradł show [WIDEO] Wrexham reklamuje hitowy mecz towarzyski. Sir Alex Ferguson skradł show [WIDEO] Zaawansowane negocjacje w sprawie transferu Hectora Bellerína Zaawansowane negocjacje w sprawie transferu Hectora Bellerína OFICJALNIE: Wiadomo, gdzie zagra Marcelo w sezonie 2023/2024 OFICJALNIE: Wiadomo, gdzie zagra Marcelo w sezonie 2023/2024 FC Barcelona może mieć swojego Atmosfericia. Powrót do klubu realny FC Barcelona może mieć swojego Atmosfericia. Powrót do klubu realny Bayern Monachium śledzi sytuację gwiazdki Barcelony Bayern Monachium śledzi sytuację gwiazdki Barcelony Julian Nagelsmann na krótkiej liście drugiego giganta Premier League Julian Nagelsmann na krótkiej liście drugiego giganta Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy