OFICJALNIE: Nowy klub Necida!

OFICJALNIE: Nowy klub Necida!
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Bursaspor

Bursaspor poinformował o wypożyczeniu Tomáša Necida do Slavii Praga.

Reprezentant Czech zdecydował się, po półrocznym wypożyczeniu do Legii Warszawa, na obranie nowego kierunku. 28-letni napastnik spędzi następny rok w Slavii Praga, której jest wychowankiem. Zawodnik zostanie również dodany do składu drużyny ze stolicy Czech na rozgrywki Ligi Europy.

Doświadczony napastnik spędził ostatnie pół roku w Legii Warszawa. W zespole mistrzów Polski rozegrał zaledwie sześć ligowych spotkań, zdobywając jedno trafienie i jedną asystę. To jego zdecydowanie najgorszy bilans spośród wszystkich klubów, w jakich miał okazję do tej pory występować. Kolejne wypożyczenie prawdopodobnie przekreśla jego szanse na zaistnienie w tureckiej drużynie w przyszłości.

Ten transfer oznacza dla Necida powrót do drużyny, w której się wychował. Na poziomie seniorskim reprezentował Slavię w latach 2006-2009, potem zdecydował się na odejście z łatką ogromnego talentu do CSKA Moskwa. Jego dotychczasowy bilans w praskim klubie to 16 bramek i 3 asysty w 54 występach.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Grabara znów to zrobił. Fatalna pomyłka przypieczętowała porażkę Aarhus [WIDEO] Grabara znów to zrobił. Fatalna pomyłka przypieczętowała porażkę Aarhus [WIDEO] Protest w trakcie minuty ciszy dla Maradony. „Nie chciałam honorować gwałciciela, pedofila i sprawcy przemocy” Protest w trakcie minuty ciszy dla Maradony. „Nie chciałam honorować gwałciciela, pedofila i sprawcy przemocy” Wisła Kraków: Czterech kandydatów na nowego trenera „Białej Gwiazdy” Wisła Kraków: Czterech kandydatów na nowego trenera „Białej Gwiazdy” Premier League: Jan Bednarek strzela Manchesterowi United [WIDEO] Premier League: Jan Bednarek strzela Manchesterowi United [WIDEO] LaLiga: Potężne uderzenie Griezmanna [WIDEO] LaLiga: Potężne uderzenie Griezmanna [WIDEO] Real Madryt bez Marcelo i z Marcelo to dwa różne zespoły. ZASKAKUJĄCE statystyki Real Madryt bez Marcelo i z Marcelo to dwa różne zespoły. ZASKAKUJĄCE statystyki Wisła Kraków bez trenera. OFICJALNIE: Skowronek zwolniony Wisła Kraków bez trenera. OFICJALNIE: Skowronek zwolniony

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy