OFICJALNIE: Nowy klub Rakelsa

OFICJALNIE: Nowy klub Rakelsa fot. Transfery.info
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Pafos FC

Denis Rakels związał się z nowym zespołem.

Pozyskanie łotewskiego napastnika, który znany jest z występów na polskich boiskach, ogłosiło cypryjskie Pafos.

Cała sytuacja jest dość dziwna. Klub z Cypru poinformował bowiem o przybyciu nowego zawodnika, a i wpis 26-latka na Instagramie sugeruje, że trafił on do niego po raz pierwszy. Gdy kilka miesięcy temu związał się on z Riga FC, Łotysze podawali tymczasem, że wypożyczyli go właśnie z Pafos. Jego wcześniejsze zakontraktowanie przez ten zespół nie zostało przez nikogo potwierdzone.

Jesienią Rakels rozegrał w koszulce drużyny z Rygi 12 ligowych spotkań. Strzelił w nich dwa gole i zanotował pięć asyst. Napastnik przyczynił się do zdobycia przez swoją drużynę mistrzostwa kraju (na Łotwie gra się systemem wiosna-jesień).

W Polsce Rakels występował w Zagłębiu Lubin, GKS-ie Katowice, Cracovii i Lechu Poznań. W Ekstraklasie wybiegał on na murawę 93 razy. Zdobył 27 bramek - wszystkie w koszulce krakowskiego zespołu. To z niego trafił swego czasu do Reading.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Reprezentacja Polski gra z Francją. Przewidywane składy! Reprezentacja Polski gra z Francją. Przewidywane składy! Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Pelé ucina medialne spekulacje. „Jestem silny i pełen nadziei” Pelé ucina medialne spekulacje. „Jestem silny i pełen nadziei” Raków Częstochowa chce Hiszpana. Latem kosztował milion euro Raków Częstochowa chce Hiszpana. Latem kosztował milion euro Mistrzostwa Świata: Brazylia osłabiona. Dwóch piłkarzy zakończyło udział w turnieju [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Brazylia osłabiona. Dwóch piłkarzy zakończyło udział w turnieju [OFICJALNIE] Czesław Michniewicz: Statystyki nie mają żadnego znaczenia Czesław Michniewicz: Statystyki nie mają żadnego znaczenia Dawid Kownacki z szansą na duży transfer! Może zagrać w Lidze Mistrzów  Dawid Kownacki z szansą na duży transfer! Może zagrać w Lidze Mistrzów 

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy