Oficjalnie: Nowy klub Veloso. Duża niespodzianka!

Oficjalnie: Nowy klub Veloso. Duża niespodzianka!
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Genoa

Miguel Veloso ponownie zagra dla Genoi.

Lata 2012-2016 trzydziestolatek spędził w Dynamo Kijów, dla którego rozegrał 116 spotkań ligowych. Podczas trwającego okna transferowego reprezentant Portugalii był silnie łączony z przenosinami do AS Monaco, gdzie gra jego wielu rodaków. Ostatecznie Vloso nie zdołał się jednak dogadać z zespołem Ligue 1 w sprawie warunków kontraktu i kontynuował poszukiwania nowego pracodawcy. 

Ostatecznie okazała nim się włoska Genoa, w której pomocnik występował już przez dwa lata, tuż przed przenosinami do na Ukrainę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy