Oficjalnie: Nowy napastnik Górnika Zabrze

Oficjalnie: Nowy napastnik Górnika Zabrze
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Górnik Zabrze

Igor Angulo podpisał kontrakt z Górnikiem Zabrze.

32-letni Hiszpan występuje na pozycji środkowego napastnika. Przez ostatnie dwanaście miesięcy był piłkarzem greckiego Platanias, w którego barwach zdobył osiem bramek w 25 meczach. 

Angulo ma za sobą grę w takich klubach jak m. in.  Athletic Bilbao (zagrał w czterech spotkaniach w Primera Division), Gimnastic, Cannes, CD Numancia czy Real Union. Występował także w młodzieżowych reprezentacjach Hiszpanii.

Umowa napastnika z "Trójkolorowymi" będzie obowiązywać przez najbliższe dwa sezony.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda! OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy