OFICJALNIE: Nowy obrońca Jagiellonii!

OFICJALNIE: Nowy obrońca Jagiellonii!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Korona Kielce

Bartosz Kwiecień zostanie nowym zawodnikiem Jagiellonii Białystok.

Środkowy obrońca zasili szeregi klubu z Podlasia na zasadzie transferu definitywnego.

23-letni piłkarz zaakceptował ofertę złożoną mu przez włodarzy Jagiellonii i musi przejść jeszcze obligatoryjne testy medyczne przed podpisaniem długoterminowej umowy z nowym pracodawcą.

Ekipa z Białegostoku zdecydowała się aktywować zapisaną w kontrakcie defensora klauzulę odstępnego, która wynosiła 400 tysięcy złotych (około 94 tysiące euro).

Kwiecień reprezentował barwy Korony od połowy sezonu 2012/2013, kiedy to przeniósł się do drużyny z Kielc z Juventy Starachowice. W międzyczasie zaliczył także dwa wypożyczenia do Górnika Łęczna i Chrobrego Głogów. W tym drugim zespole występował w rundzie jesiennej minionych rozgrywek i miał okazję współpracować z Ireneuszem Mamrotem, czyli obecnym szkoleniowiec Jagiellonii Białystok.

Środkowy obrońca w szeregach „Żółto-Czerwonych” rozegrał łącznie 20 spotkań, w których ani razu nie wpisał się na listę strzelców.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy